Що дізналася свекруха, коли переночувала у колишньої невістки на Різдво

Спочатку після того, як син Льоша захопився незаміжньою подругою дружини і пішов із сім’ї, Ніні Аркадіївні доводилося прямо-таки випрошувати у колишньої невістки Анюти зустрічі з онуками.

Може бути, нашій героїні і вдалося б знайти новий сенс життя в подорожах або раптовому романі, якби вона любила онуків трохи менше. Але вже склалося, що саме роль бабусі приносила їй найбільше щастя. Так що для чотирирічної Вірочки та семирічного Назара вона завжди намагалася бути опорою та підтримкою.

І хоча колишня невістка довгий час не могла вибачити ні колишнього чоловіка, ні свекруху, поступово її ставлення до Ніни Аркадіївни все ж таки почало пом’якшуватися. Дівчина бачила, з яким трепетом колишня свекруха ставиться до її дітей, а тому вирішила, що нема чого обмежувати їхнє спілкування. Зрештою, як би там не було, а Ніна Аркадіївна все ще залишалася їхньою рідною бабусею.

Після розлучення Аня забрала дітей і повернулася до рідного містечка. Тож свекруху, що приїжджала з візитом, потрібно було розміщувати на нічліг у себе. Не відправляти ж бабусю своїх дітей до сумнівного готелю. А на подобову оренду дорогих апартаментів коштів ні в неї, ні в свекрухи не було.

Минулого Різдва Ніна Аркадіївна знову вирішила навідатися до онуків, а заразом і принести радісну новину колишній невістці. Олексій одумався і був готовий повернутися до колишньої дружини! От тільки сам боявся проситись назад, думав, не пробачить. Так що взяти на себе задачу повідомити про це, крім його матері, не було й кому.

Яким же було здивування бідної жінки, яка дізналася, що колишня невістка давно вже не тужить за її сином … На цій доленосній зимовій ночівлі Ніні Аркадіївні довелося познайомитися з новим нареченим Анюти і залишити всі надії про возз’єднання родини.

Додому жінка вирушала у абсолютно розбитих почуттях. З одного боку, вона була рада за колишню невістку. А з іншого — серце боліло про рідного сина, який так безглуздо втратив своє щастя…

You cannot copy content of this page