Що робити, якщо новий залицяльник постійно контролює і перегинає з турботою

Пару тижнів тому познайомилася з хлопцем в соцмережах. На перший погляд це був дуже навіть милий скромний хлопець без шкідливих звичок. Ми списалися і домовилися про зустріч.

Було непогано, але не настільки добре, щоб я вступала в ці відносини. В кінці зустрічі ми погодилися обмінятися номерами. Краще б я цього не робила.

Починаючи з того вечора, мій телефон почав розриватися від повідомлень. Щоранку зустрічало мене сповіщенням про повідомлення від нового знайомого:

«Доброго ранку! Як спалось?” Я відповідала щось більш-менш нейтральне, адже хлопець пише з кращими намірами.

Посеред дня він може написати мені з питанням: «Про що ти зараз думаєш?» або «Ти добре пообідала?». Як людина, що звикла до свободи, мені здалося це дивним. Адже у нас було всього одне побачення, на якому ми навіть не цілувалися.

Він уже запитував, коли я поведу його на зустріч з моїми друзями, адже «вони повинні дізнатися про нього».

Чи треба говорити, що я не збиралася його ні з ким знайомити. Якщо я опиняюся поза домом (з тими ж друзями, наприклад), він обов’язково пише питання на кшталт коли я збираюся додому, як я добралася додому і коли я збираюся спати. Крім побажання доброї ночі, природно.

Найприкріше, що хлопець він дійсно позитивний і ніби як недурний. Але цей його надмірний контроль мене іноді просто дістає.

Натяків він явно не розуміє. Як і не розуміє таку річ, як особистий простір. Я не можу навіть спокійно поговорити з кимось вдосталь, тому що обов’язково він напише з питаннями. А я не звикла постійно приділяти комусь увагу, як дитині.

Таке відчуття, що він вже весь у відносинах, яких не існує. Або я про них не в курсі. Хочеться якось м’якіше донести йому це і при цьому не руйнувати дружби, яка утворилася між нами.

Подруги кажуть просто поставити всі крапки над «i» і все. Але боюся, що такий підхід тільки його засмутить. Хоча я ж його погано знаю. І до сих пір не можу точно сказати, чого він хоче. Що мені робити?

You cannot copy content of this page