Щойно начебто будинок купили, встали на ноги, а тут раз – усе під укіс. За її словами, вона любить мене, хоче бути тільки зі мною…

Мені 38, дружині 32. Разом ми сім років. Є двоє дітей – одна дитина від її першого шлюбу, а друга від мене. Три дні тому я виявив смс, які говорили про її зв’язки поза сім’єю.

Не буду описувати свої емоції… У нас вже відбулася серйозна неприємна розмова. Спочатку вона все заперечувала, плакала, говорила, що потрібен їй тільки я і таке інше.

Я зробив деталізацію дзвінків за два місяці і побачив усе той самий номер. Вона впиралася. Спочатку сказала, що це просто знайомий і що його навіть не бачила, потім зізналася, що зраджувала.

Не каже, хто він, як усе відбувалося, але наполягає, що кохає мене. Розлучатися не хоче, хоча я пообіцяв усе матеріальне залишити їй, бо для мене питання не в грошах.

Я жену її вже третю добу, але вона ходить навколо з сумним виглядом. Як я можу їй тепер вірити? Я знаю, що у своїх бідах винен сам. Дуже розчарований у ній і в людях узагалі.

Я її люблю, ніколи їй не зраджував, вона була моєю першою. Щойно начебто будинок купили, встали на ноги, а тут раз – усе під укіс. За її словами, вона любить мене, хоче бути тільки зі мною, але я більше їй не вірю.

Хочу розлучитися з нею, щоб вона відчула на своїй шкурі, що таке біль, але дітей шкода, адже вони ні в чому не винні. Важко буде розлучитися, але продовжувати жити зі зрадницею ще важче, завжди буду думати, де вона і з ким.

Я не ревнивий, звик довіряти людям, тому ця зрада так для мене болюча. Чи варто знайти її коханця? Номер є, фізично я мужик міцний, провчити зможу. Чи допоможе мені це відновити самооцінку?

Цікаво подивитися, що за людина і чим вона краща за мене. До понеділка хочу все обміркувати, але поки не знаю, що робити. Може ця ідея дурна? І просто все відпустити?

You cannot copy content of this page