Шість місяців зустрічаюся з одруженим чоловіком, хочу все розповісти його дружині

Десь півроку тому я зустріла чоловіка, Віктора. Він був красивий, багатий і з хорошим почуттям гумору. Жінка я не вибаглива, тому особливо подарунків або квітів навіть не чекала. Думаю, йому це сподобалося в мені. Моя безпосередність. Наш роман був прекрасний. І я сподівалася на продовження.

Через завантаженість на роботі ми бачилися не так часто, як би обом хотілося. Але що поробиш. Терпіла. Я ж теж уже давно не дівчинка-підліток з вільним графіком. Проте нам деколи вдавалося куди-небудь вийти повечеряти або просто погуляти.

Все було добре і багатообіцяюче. Однак пару тижнів назад я випадково побачила на екрані його телефону повідомлення зі списком покупок. Відправником була якась жінка. Стало очевидно, що це дружина. Звичайно, це могла б бути і сестра, але я почала дивитися на реальні факти.

Я почала обмірковувати всі моменти в наших з ним стосунках і відразу помітила невеликі сигнали, які моя закоханість старанно ігнорувала. Його постійна зайнятість, рідкісні виходи з будинку і ще маленькі деталі. Скільки всього я помічала, але не хотіла бачити!

В той же день я вирішила поговорити з Віктором відверто. На мій превеликий подив, йому навіть не стало соромно за обман. Він тільки почухався і, як би шкодуючи про промах у вигляді залишеного телефону, підтвердив мої здогади.

На питання, чому він зраджує дружині, Віктор відповів, що у кожного чоловіка повинні бути 2 жінки: одна для любові, друга – для затишку. Я, очевидно, була першою.

Абсолютно не згодна з таким станом справ. Звичайно, ми ще не розбіглися остаточно, але я вже подумки викинула його зі свого життя. Залишається тільки одне питання. Мені дуже шкода його дружину.

І я вважаю, що кожен заслуговує знати правду. Уже кілька разів я тягнулася до телефону, щоб набрати дружину Віктора (її телефон я переписала, поки Віктор був в іншій кімнаті). Нехай знає, хто її чоловік насправді.

Але якщо вона вже знає і зараз для неї головне збереження сім’ї? Я тоді все зіпсую. Хоча що тут вже псувати, якщо шлюб і так сповнений брехні з боку чоловіка. Я заплуталась. І я не знаю, як вчинити правильно? Може взагалі залишити все як є? Адже це не моя сім’я і не моя справа.

You cannot copy content of this page