Шум уночі через сусідів із дітьми став сильно заважати, тому довелося прийняти одне важливе рішення

До того, як у будинку навпроти оселилося це дружне сімейство, у мене ніколи не виникало проблем зі сном. Я буквально могла заснути за одну хвилину. Тепер мені доводиться мовчки страждати і чекати, поки вони зможуть завершити свою чергову нічну вилазку.

Щоразу одне й те саме. Тільки годинник пробив опівночі, і тут же у дворі з’являється ця родина з дитиною та собакою. Собака гавкає, дитина скрипить гойдалками, а батьки весело спілкуються про своє. А я мучаюся від марних спроб заснути, при тому що мені доведеться прокинутися о 6-й ранку і вирушити на роботу.

Я абсолютно неконфліктна людина, тому всіляко намагалася уникнути особистого спілкування. Спочатку я сподівалася, що це безумство припиниться само собою. Потім думала, що хтось інший із сусідів залагодить проблему. Адже не могло це турбувати одну мене!

Але час минав, а ситуація залишалася незмінною. Сімейство насолоджувалося нічними прогулянками, а я щодня боролася з наслідками хронічного недосипання.

Зрештою сил терпіти це все більше не залишилося. Одного дня я прийняла тверде рішення про те, що продовжуватися так більше не може. І почала розмірковувати над тим, як я можу вирішити свою проблему.

Варіантів виявилося не так уже й багато. Поговорити з батьками дитини самостійно чи спробувати викликати представників закону. І оскільки другий варіант обіцяв відібрати набагато більше часу та сил на розгляди, я зупинила свій вибір на меншому з двох лих.

Яким же було моє здивування, коли ненависні мною сусіди насправді виявилися милими та розуміючими людьми! Поговоривши з ними, я з’ясувала, що нічні прогулянки є єдиним часом, коли вони можуть зібратися всією сім’єю та обговорити важливі питання.

Через специфічну роботу батьків часу на це вдень зовсім не залишається. До того ж до того, як вони почали гуляти, дитина часто відчувала проблеми зі сном.

Ніхто із сусідів не скаржився на галас, тож вони не знали, що комусь заважають. Батьки дитини вибачилися і пообіцяли надалі поводитися тихіше.

А через пару днів я виявила, що дитячий майданчик під моїми вікнами і зовсім пустує. Мабуть, сімейство знайшло більш вдалий час для прогулянок. Тож тепер я могла нарешті спати спокійно.

You cannot copy content of this page