Сказала, що прийме будь яке рішення, і якщо раптом розлучення, то на майно не претендує

Таня ходила з кутка в куток і все думала, як же це розповісти чоловіку правду. Вона розуміла, що після цієї правди все зміниться, по чому кардинально і безповоротно.

Але брехати далі вже сенсу не було. Таня 3 місяці назад сказала коханому, що вагітна, він був на 7 небі від щастя, адже з попередніми жінками в нього ніяк не складалося.

А з Танею він і не планував нічого серйозного. Вона, зрозумівши, що може його витратити, почала діяти. Спочатку підклала тест на вагітність, з двома смужками, який купила в інтернеті.

Залишила в сміттєвому відрі з самого верху, ніби випадково. Потім записалася до лікаря і лишила візитівку з номером клініки і написаним від руки часом, на ній.

Таня ж знала, що він надто зайнятий, щоб перевіряти. Вже пішов 4 місяць, вона не могла більше сидіти на гормональних пігулках.

І взагалі, саме час все розповісти Романові. В цей вечір він приїхав якийсь надто спокійний, наче розумів, що має бути якась нелегка розмова. Таня почала розповідати все першою.

Сказала, що прийме будь яке рішення, і якщо раптом розлучення, то на майно не претендує. Рома спитав тільки одне, навіщо вона призналася, адже час щось придумати ще був, він у відрядження збирався на 2 місяці, могла б щось вигадати, сказати, що сталося горе і дитини більше немає.

Таня дивилася на нього, наче він не сповна розуму. -Я, звісно, дуже винна перед тобою, але таке навіть мені в голову не прийшло б…

Таня зібрала свої речі і поїхала. Але через 2 місяці вже зустрічала його в аеропорту з маленьким пакуночком в руках. На цей раз все реально, без брехні, у них буде двійня. Більше в їхній сім’ї брехні не було, Таня гарно визнала цей урок.

You cannot copy content of this page