Сказав, що, якщо я від нього піду, він зрозуміє і підтримуватиме мене, але буде радий, якщо я все зрозумію і залишу так

Я розумію, що ситуація не нова, але для мене вона просто жахлива. Я дізналася, що коханка чоловіка вагітна. Що робити? Цей любовний трикутник виник через збіг обставин.

Чоловікові запропонували хорошу роботу в іншому місті, я, звичайно, не стала заперечувати.

Поки він поїхав туди обживатися, я мешкала з нашим сином (йому 8 років) у його батьків. Він якось довго обживався, я вже почала переживати, але, майже через рік, ми з сином все-таки переїхали до чоловіка.

Живемо на квартирі, яку винаймає компанія. Якось одразу помітила недобре, чоловік став сам не свій, дуже змінився. А потім він приголомшив мене новиною – у нього є коханка, вона від нього вагітна, і він не знає, що робити, тому що ні її, ні мене втрачати не хоче.

Сказав, що, якщо я від нього піду, він зрозуміє і підтримуватиме мене, але буде радий, якщо я все зрозумію і залишу так, як є. Але як? То й жити буде на дві сім’ї?

Чоловікв втрачати не хочу, але й жити у любовному трикутнику, теж бажання немає. Тримаюсь з останніх сил.

Мені 38 років, чоловікові виповниться днями 44. Коханка молодша за нього на 19 років. Піти і втратити чоловіка не хочу, бо люблю його, і мені дорога наша сім’я.

Та й ставиться він до мене добре. Якщо я піду, то він може і одружиться з тією жінкою, адже у них буде спільна дитина. А я не можу так вчинити. Потребую поради.

You cannot copy content of this page