Слухаючи його, я розуміла, що мій чоловік теж мав коханку. Так, напевно, і зараз є…

Я заміжня вже 10 років і не могла зрозуміти, чому так змінилося до мене ставлення чоловіка, поки в самої не з’явився коханець. Вдома були одні сварки, чоловік завжди незадоволений, хамить, став затримуватися на роботі.

Я перестала цікавити його. Коли він прийшов після роботи, я вирішила помиритися з ним, зустріла, хотіла поцілувати, але він ухилився від поцілунку, сказав, що втомився і йому не до ніжностей.

Я вже думала про розлучення, але тут колега по роботі почав надавати мені знаки уваги, мені було приємно, що я, незважаючи на запевнення чоловіка, що я стала товста і негарна, можу ще подобатися чоловікам.

Спочатку вирішила зрадила чоловіка з помсти, потім звикла до уваги та подарунків. Залишалися на роботі допізна, потім він став брати мене з собою у відрядження.

При цьому свою дружину він завжди попереджав про всяк випадок, що з ним їде колега, що у нас спільний проект. Дружина так нічого і не запідозрила, він їй дзвонив, питав, що привезти був увесь час уважним до дружини.

Напевно, щоб загладити свою провину перед нею. Я перестала користуватися парфумами перед зустріччю з ним, щоб його дружина не запідозрила. Мені було не важко, тому що я не хотіла їхнього розлучення – у них троє дітей.

Іноді мені було навіть шкода його дружину, вона, як і я свого часу для свого чоловіка, все для нього робила, і не заслуговувала на таке ставлення, але знала, що не я, так буде інша.

Він мені розповідав, що коли йому треба піти у вихідний для зустрічі зі мною, він починав сваритися і чіплятися до дружини, а потім, ніби дуже розсердився, грюкав дверима і йшов.

Увечері повертався з квітами, ніби готовий миритися. Слухаючи його, я розуміла, що мій чоловік теж мав коханку. Так, напевно, і зараз є, бо вдома у вихідні його немає, і тому він так поводився зі мною.

А я, нічого не підозрюючи, як і багато дружин, намагалася доглядати себе, гарно одягатися, смачно готувати… Йому це вже не треба було. Так і живемо, заради квартири та дочки, чужі один одному люди.

You cannot copy content of this page