Сьогодні йшла на роботу, дивиться мені в очі і каже, що любить. Прямо в очі бреше…

Чотири з гаком роки тому я їздив до рідних в іншу країну. Там познайомився з нею. Ми гуляли разом днями й ночами, так тривало півтора місяця. Потім я поїхав назад додому.

Перед від’їздом, коли я вже був в аеропорту, вона зателефонувала і сказала, що закохалася в мене. Що вже там – я теж до неї нерівно дихав. Через півтора року листувань і передзвонів вона приїхала до мене.

Прожили півроку, потім вона поїхала назад. Сказала, що в неї справи вдома – банк квартиру забирає, треба щось вирішувати. Півроку її не було, знову повернулася. Минулого літа знову їздила на місяць додому…

Не знаю, як це пояснити – я просто відчував, що щось із нею не так. І ось учора наважився на вчинок, яким не пишаюся: вліз у її контакти та подивився переписки…

Виявилося, що в неї є щонайменше ще чотири хлопці. Одному каже, що кохає. Розповідає, що типу вона в моєму місті вчиться, хоча це не так. Ще з двома просто незрозумілі стосунки.

Про останнього я майже нічого не знаю, але смски від нього говорять багато про що. Може, з приводу останнього я вже сам себе накрутив, але в інших випадках все прямим текстом написано.

Загалом, вона мене зламала. Сьогодні йшла на роботу, дивиться мені в очі і каже, що любить. Прямо в очі бреше. Ось так от буває. Не зрозумію тільки, що вона робить, навіщо вона так зі мною і за що?

Я ж усе їй і для неї… Зараз просто каша в голові. Я в розпачі, не знаю, як вчинити. Треба порвати з нею, але навіть зараз, коли я все знаю, все одно люблю її.

Те, що з нею порвати треба, це зрозуміло. Просто як уявляю, що не буде її – так страшно і погано стає, хоча гірше вже нікуди. Що мені робити?

You cannot copy content of this page