Спочатку хотілося просто викинути всі його речі з квартири, поміняти замки і назавжди викреслити його зі свого життя, але це було б занадто просто…

Я давно підозрювала, що в мого чоловіка хтось є. Треба сказати, що шифруватися він уміє, але і мене так просто не проведеш. Перший час я вирішила поспостерігати за ситуацією.

Хотіла зробити так, щоб він сам у всьому зізнався. Тільки ось він вперто робив вигляд, що нічого не відбувається. Тоді я сильно розлютилася і подумала, що чоловік мені загалом і не потрібен.

Цю проблему я хочу вирішити з його коханкою. Не думала, що дійде до цього, але мені довелося простежити за чоловіком. Того дня він сказав, що затримається на роботі через термінову нараду, але я знала, що він бреше.

Тому приїхала до офісу на таксі і попросила водія почекати. Довго стояти не довелося – чоловік вийшов і одразу ж сів у машину. Ми поїхали за ним. За кілька кварталів чоловік повернув на вулицю в бік школи, де ми навчалися.

Найбільше на світі я не очікувала, що він зупиниться саме біля неї. Чоловік вийшов з машини, а при вході його вже чекала вона. Я бачила її лише зі спини, але коханка більше не так сильно цікавила мене.

У той момент назустріч чоловіку почала бігти маленька дівчинка років трьох-чотирьох. І мене немов струмом ударило. Невже я занадто пізно схаменулася? Мені чоловік завжди говорив, що поки що до дітей не готовий.

А раптом весь цей час він просто вже був батьком, просто не моєї дитини? Знаєте історії, коли дружина мстить чоловікові й намагається зробити йому так само боляче, як він їй? Я вирішила вчинити саме так.

Спочатку хотілося просто викинути всі його речі з квартири, поміняти замки і назавжди викреслити його зі свого життя, але це було б занадто просто. Я вирішила ще раз простежити за ним, щоб з’ясувати, до кого він їздить у школу.

Нею виявилася вчителька молодших класів. Тоді я підключила до свого плану брата, який уже дуже давно працює в поліції. Ви не уявляєте, яких труднощів мені коштувало вмовити його мені допомогти.

Я попросила його прийти до цієї дами і поставити їй кілька запитань. Звичайно, коханка мого чоловіка сильно злякається і брехати не стане, а вже потім вона дізнається про мого чоловіка багато цікавого.

Треба повісити на нього що-небудь серйозне! Щоб ця жінка, ні хвилини не роздумуючи, вирішила його кинути від гріха подалі. Мій план спрацював навіть краще, ніж я могла собі уявити.

Брат розповідав, що в цієї дамочки почалася така істерика, що їй довелося швидку викликати. Того дня чоловік прийшов додому дуже пізно. Пояснювати, чому його не було весь день, він не захотів.

Я ж розуміла, що сталося. І вирішила добити його. Ми жили в моїй квартирі, тож у мене був ще один козир у рукаві. Чоловік навіть не помітив, що я вже зібрала всі його речі. Я дала йому ніч, щоб він забрався геть.

Було видно, що це остаточно добило його. Він не сказав ні слова і просто пішов, а наступного ранку прислав кур’єра, який забрав його валізи. Пізніше я дізналася, що колишнього чоловіка ще й звільнили.

Ось уже чорна смуга в житті, не інакше! Але я вважаю, що вчинила правильно. За брехню і зраду рано чи пізно доводиться відповідати. Я просто прискорила це, а карма, судячи з усього, працює.

You cannot copy content of this page