Родинні історії

Спочатку свекруха дорікала мені в тому, що я делікатні речі руками не перу. Потім вона побачила, що чоловік за покупками сам ходить, і почала мене соромити…

Я не дуже добре ладнаю зі свекрухою, тому що вона постійно вчить мене, як і що треба робити по дому. Мій чоловік від мами нічого не приховує, вони навіть радяться без мене, на що витратити його зарплату.

На цей раз свекруха перейшла межу. Вона переконала мого чоловіка в тому, що нам не потрібна відпустка на морі за кордоном, на яку я чекала весь рік. Ми з чоловіком разом уже вісім років. І за цей час я так і не звикла до свекрухи.

З чоловіком мені дуже пощастило, він дбайливий, тактовний та розумний. Чоловік без криків і скандалів погоджується робити частину домашньої роботи, навіть іноді готує. А ось зі свекрухою стосунки не склалися.

Я намагалася спочатку їй у всьому догоджати, щоб налагодити стосунки, але все марно. Син для неї залишається маленьким хлопчиком, про якого свекруха ніколи не перестане піклуватися. Погано те, що це руйнує нашу сім’ю.

Вона мешкає одна в однокімнатній квартирі. А ми з чоловіком та сином — у двокімнатній, яку я успадкувала від бабусі. Будинок, у якому ми живемо, старий, тож свекруха наполягає на тому, щоб ми збирали гроші на квартиру в новобудові.

Ніхто не проти, але я щойно повернулася на роботу після трьох років постійного догляду за дитиною. Багато грошей ми витратили на сина, та й у відпустку дуже хочеться. А коли свекруха почула про це, то почала наполягати, щоб ми не витрачали кошти на нісенітницю.

Ми з чоловіком багато працюємо і заслуговуємо хоча б один тиждень на рік без турбот та підрахунку заощаджень. А свекруха такої думки не приймає. Нещодавно вона приїхала до нас на два тижні і почала порядки наводити. Отут я й озвіріла. Не відразу.

Спочатку свекруха дорікала мені в тому, що я делікатні речі руками не перу. Потім вона побачила, що чоловік за покупками сам ходить, і почала мене соромити. Вона мені сказала все, що думає, і я не стрималася. Я сказала, щоб свекруха їхала додому і там господарювала.

Все б нічого, до її лагідного ставлення я звикла. А ось чоловік мене здивував. Встав на бік матері і вирішив, що я маю вибачитися. Крім того, вони разом із мамою скасували нашу відпустку та приглядають нову квартиру. У мене таке відчуття, що вони там і житимуть разом.

Вам також має сподобатись...