Стосунки вже не були такими, як колись, а через деякий час я дізнався, що в неї з моїм другом зав’язалися стосунки….

Два роки зустрічався з дівчиною, все було нормально. Постійно разом, я навіть познайомив її зі своїми батьками. Їм вона сподобалася і вони були не проти, щоб ми одружилися, адже нам було вже по двадцять три роки.

Але все змінилося того вечора, коли я познайомив її зі своїми друзями. Ми гуляли в парку, посиділи в кав’ярні і я помітив, що моя дівчина захопилася одним із хлопців із нашої компанії.

Він теж виявляв до неї увагу, що мені не сподобалося, і я сказав йому про це. Він сказав, що дівчина має вибрати сама, але вона все перетворила на доволі плоский жарт і ми пішли додому.

Дорогою з’ясовували стосунки, сварилися, але начебто помирилися і домовилися, що наступного разу будемо гуляти самі. Звісно, я розумів, що це був не вихід постійно проводити час удвох, їй скоро набридне, але я її дуже любив і не хотів втрачати.

Іноді мені й самому здавалося, що це все було несерйозно з її боку, просто їй лестила увага інших хлопців. Стосунки вже не були такими, як колись, а через деякий час я дізнався, що в неї з моїм другом зав’язалися стосунки.

Після цього ми розійшлися. Як я пережив розрив із нею, знають тільки мої батьки, які весь цей час мене підтримували і не дали спитися. Хоча справа йшла саме до цього.

Відтоді минуло вже майже три роки, вони одружилися і в них є дитина. У мене теж є кохана дівчина, але одружуватися я поки що не поспішаю. Уже не можу, так як раніше довіряти, щоб потім не страждати.

А нещодавно я зустрів колишню з дитиною, і вона сказала, що в них із чоловіком стосунки зіпсувалися і справа йде до розлучення. Дізнавшись, що я не одружився, запропонувала відновити стосунки.

Я здивувався тій легкості, з якою вона могла бігати від одного до іншого, та ще й із дитиною. Але мої почуття до неї давно охололи, і я тепер думаю, що може мені тоді пощастило, що вона пішла.

You cannot copy content of this page