Сусідка за допомогою котів виживає мене з будинку

Звертаюся до людей з проханням, моя сусідка мене виживає, як може. Справа в тому, що ми живемо в невеличкому містечку, тут у нас є кілька старих будівель, які ще залишилися з радянських часів.

Особливість такого дому в тому, що він на 2 поверхи і 2 квартири, і тут спільний двір на 2 господарів. Зробити окремий вихід не виходить, балкон теж спільний, хоч там і стоїть перегородка.

Вона сама по собі, мені нічого поганого не робить, але її коти, це якийсь кошмар. Вона займається вирощуванням і перетримкою котів якоїсь там породи, не знаю вже, але вони дуже пелехаті.

Вона часто вичісує їх на балконі чи в дворі, влітку коти можуть спокійно по балкону проникнути до мене в будинок, взимку шастають на горищі, сидять на порозі.

Все б нічого, вони ж чисті, доглянуті, але в мене алергія на котячу шерсть. Я не можу дихати таким повітрям категорично.

Сваритися з Оксаною я втомилася, бо ж, на неї ніякі вмовляння не діють. Я не раз викликала поліцію, і скаржилася до спеціальної організації.

Але вона зробила якийсь там дозвіл, чи що, на те, щоб легально тримати тварин вдома. Тепер в мене зв’язані руки, я не можу нічого вдіяти, але з кожним днем мені стає все важче, я не чую запахів та смаків, постійна сльозотеча, температура.

Люди сказали, що нічого вдіяти не можна, та і гріх на душу брати не хочеться. Будинок доречі старий дуже, в мене ремонт зроблений всередині, але і продати його за безцінь я не можу, бо з тих грошей навіть на 1 кімнатну не вистачить.

А сусідка приволокла ще 3 котів додому, і окупувала половину двору для того, щоб її коти могли спокійно розгулювати по нашій території. Як знайти на неї управу, я більше не витримую, підкажіть пораду.

You cannot copy content of this page