Сварка була космічних масштабів. Мати коханого лаялася з ним так, що стіни будинку ходором ходили…

Якось я поїхала відпочивати за кордон, де познайомилася з чарівним хлопцем. Ми познайомилася в готелі, де я відпочивала з подругами. Вирішити якесь питання допоміг адміністратор, який зачарував мене.

Спочатку я вирішила, що знайомство з іноземцем для мене неприйнятне, але хлопець був украй наполегливий. Два тижні відпочинку я поєднувала з красивими залицяннями гарячого місцевого хлопця.

Все складалося донезмоги добре. Він був дуже уважний і добрий. Я не зустрічала настільки добрих чоловіків до цього моменту. Можливо, саме ця турбота і вразила мене.

Відпустка пролетіла неймовірно швидко, і я з жахом подумала про розставання з хлопцем. Але він поспішив заспокоїти мене і запевнив, що ми продовжимо спілкування в Інтернеті.

Мої подруги крутили пальцем біля скроні і говорили, що це звичайний курортний роман. Як правило, на курорті він починається, на курорті й закінчується. Намагалася заспокоїти себе, що я добре провела час.

Це означає, що відпустка пройшла не даремно. Безсумнівно, якийсь час я сумуватиму за хлопцем, але потрібно жити далі. І як би я не сумувала, але після приземлення літака побачила повідомлення від хлопця.

Я невимовно зраділа і вирішила продовжити спілкування з іноземцем потай від усіх. До поїздки на відпочинок я не знала іноземні мови. Уже на місці я вивчила найнеобхідніші фрази.

Хлопець непогано знав мою рідну мову, тож особливих проблем не виникало, але щоб здивувати коханого, я стала посилено вивчати мову на курсах. Одного прекрасного ранку мене ошелешив раптовий приїзд іноземного принца.

Він справді здивував моїх батьків. Спершу вони поставилися скептично до такої події, але чоловік зачарував їх своєю природною харизмою. Я подумки вже вибирала квартиру на березі теплого моря й облаштовувала її.

Батько до останнього залишався напруженим і підозрілим. Йому було складно повірити, що цей балакучий і усміхнений іноземець не зберігає якихось страшних таємниць. Однак про таємниці таки довелося дізнатися.

Доволі несподівано й різко. Я не казала коханому, що вивчаю його мову. Хотілося зробити справжній сюрприз і показати себе у всій красі вже в його країні. Коли вкотре ми прилетіла, то були вже в статусі нареченого і нареченої.

Мама коханого думала, що я її не розумію і з порогу запитала, що робити з іншими дружинами. Я оторопіла. Слово “дружина” я почула так чітко, немов грім серед ясного неба. Свекруха ж сварилася, що вже нема куди дітей дівати.

Сварка була космічних масштабів. Мати коханого лаялася з ним так, що стіни будинку ходором ходили. Але й сам новоспечений наречений розлютився так, що я ніколи досі не бачила.

Очевидно, що знайомство пішло не за планом із перших секунд. Тут вже і я не повчала і його мовою запитали, скільки в нього дружин. Чи варто говорити, що очі в нього та його матері були розміром з монету?

Додому я поверталася буквально того ж дня. Ця ситуація мене чомусь більше розсмішила, ніж засмутила. В аеропорту зі мною познайомився усміхнений  іноземець, але вже з іншої країни.

You cannot copy content of this page