Свекруха дає сестрі чоловіка великі гроші, а нам допомагає лише продуктами

Поїздки до села до батьків чоловіка стали буденністю для молодої сім’ї. Про те, щоб проводити вихідні для себе, не було й мови.

Чоловік одразу сказав, що вони з Ксенією зобов’язані допомагати його батькам з городом. А вона була й не проти. Зрештою фізична праця корисна, а свіже повітря ще нікому не нашкодило.

Згодом молода пара навіть придбала машину для поїздок до села. Бо дістатися пункту призначення можна було лише з пересадками. А це займало дуже багато часу. Крім ручної роботи вони також закуповували насіння та саджанці для городу. А потім Ксенія разом із чоловіком та його батьками працювали над урожаєм.

Спочатку Ксенію все влаштовувало. Відносини з батьками чоловіка у неї добрі. Зі свекрухою завжди можна поговорити і навіть пожартувати, а свекор кожні вихідні влаштовує шашлики після важкого трудового дня. І все здається нормальним, поки справа не стосується сестри чоловіка.

Молодшу сестру чоловіка звуть Христина. Їй 26 років, вона також живе та працює у місті. Проте відвідує батьків нечасто. А коли Ксенія пропонує всім разом поїхати до села, то завжди або зайнята на роботі, або її відправляють у відрядження.

До постійної відсутності дочки батьки ставляться з розумінням. Вони вважають, що Христина постійно працює і вона просто не має часу для відвідування батьків.

У зв’язку з цим вони заявили, що будинок на селі залишиться Христині. А Ксенія із чоловіком самі можуть впоратися. Сама ж Ксенія вважає це дивним, враховуючи, що без них свекруха та свекор уже не хочуть працювати на городі.

Того тижня Христина зателефонувала братові і попросилася з ними поїхати до батьків. Мовляв, давно не бачила, а тут, нарешті, вільний день для подорожей. Ксенія поставилася до цього пориву родички зі скепсисом. Просто так Христина навряд чи поїхала б у село. Швидше за все їй щось потрібно від батьків. І Ксенія не помилилася.

Поки чоловік зі свекром займалися городом, а Ксенія зі свекрухою перебирали овочі, Христина мирно спала у будинку. Бачте, вона дуже втомилася. Коли всі ввечері зібралися за столом, Ксенія ненароком почула шматочок розмови свекрухи з Христиною.

— Звісно, ​​дитинко. Скільки скажеш, ми допоможемо тобі.

Тоді Ксенії остаточно стало зрозуміло.

Наступного дня задоволений продуктивними вихідними чоловік складав до машини приготовлені свекрухою продукти. А тим часом Христина складала в гаманець 3000 гривень від батьків. Вона не ховала це, тому Ксенія не вважала, що підглядає за золовкою чи порушує особистий простір якимсь іншим способом.

Їй було неважливо, навіщо Христині ці гроші. Ксенію турбував той факт, що за весь час батьки чоловіка не дали їм і копійки. Їх максимум — кілька кілограм картоплі, буряків та моркви. При цьому свекруха абсолютно впевнена, що допомагає дітям рівноцінно.

На думку Ксенії, взаємодопомога людей, особливо родичів, має відбуватися заслуженою. Час одного має окупатися подякою іншого та навпаки. Зусилля не повинні бути витрачені на допомогу третій стороні, яка не мала жодного відношення до праці для спільного блага. Але, що можна сказати батькам чоловіка. Це їхня донька. Але все одно це несправедливо.

You cannot copy content of this page