Свекруха дізналася, що ми розписалися, від чужих людей, ми так і не наважилися самі про це повідомити

Ми із чоловіком майже 10 років разом живемо. Йому 50 років, мені 46. Ми маємо другі шлюби. Відносини зі свекрухою були нормальні, навіть хороші, доки ми не купили з чоловіком загальну квартиру.

Точніше, купив чоловік, частину грошей знайшла свекруха, частина позики. Борг уже повернули, позику платимо.

Квартиру заробив чоловік. Я сама вклала трохи, та й обставила, звичайно, на свої гроші. У мене є своя квартира, але на сімейній раді вирішили купувати трикімнатну, а мою продати.

Ми перед угодою розписалися, без жодних урочистостей та столів, бо треба було на квартиру гроші. Його мамі не сказали, бо самим уже за 40 та й нічого ми не відзначали.

Чоловік у першому шлюбі обпікся, і я знала, що свекруха буде проти нашого шлюбу. Вона була бізнесвумен у свій час, і жінка розважлива і розумна.

Я побоялася, не дай Бог, що з чоловіком, я залишуся на вулиці, адже це свекруха. До шлюбу вона говорила, що треба мені буде закріпитися в цій квартирі, але нічого конкретного не пропонувала.

А я, звичайно, чоловікові давно сказала, що тільки повноправною господаркою та дружиною увійдуть у нове житло.

У чоловіка раніше була квартира, але після розлучення, звичайно, йому дісталася одна третя квартири. Але я з ним збираюся прожити до кінця.

Свекруха дізналася, що ми розписалися, від чужих людей, ми так і не наважилися самі про це повідомити. Тепер ми не спілкуємося, а нещодавно вона звинуватила мене, що я все гребу під себе, хоч все життя сама себе забезпечую.

Сказала, що вона була істерика, коли дізналася про наш шлюб, як би я її обдурила. Я не вважаю себе винною, і всі мої родичі та знайомі також кажуть, що я правильно все зробила.

Я ніколи не була обачливою. А вона свого часу змусила свого сина після розлучення у першому шлюбі переписати його на себе, він переписав. Вона віддала ці гроші середньому синові для вкладення у бізнес.

За три роки він повернув їх, коли ми купували цю квартиру, без відсотків. І хотіла спробувати і з цією квартирою щось зробити, я так гадаю.

You cannot copy content of this page