Свекруха користувалася моїми послугами безкоштовно, та ще й подруг приводила

Нещодавно я вирішила, що пора було б чимось зайнятися в цьому житті. До декрету я була продавчинею в магазині. А зараз не знала куди себе подіти.

Я знайшла в інтернеті масу порад і почала діяти. Перше, що прийшло в голову, це зайнятися манікюром вдома. Ну і звісно, куди ж подітися від вічної історії про невітску і свекруху.

Пояснюю в чому справа. Анна Едуардівна, а я її називаю просто Аннушка, звісно це в жарт і тільки при подругах і чоловікові, просто, розумієте вона дуже своєрідна людина.

Вона любить гарно виглядати, а тому звістка про те, що в мене з’явилися лаки, лампа і інші інструменти для манікюру їй дуже імпонували.

Звісно ж, при першій можливості вона заявилася до мене з проханням швиденько зробити щось з нігтями, бо їй ввечері в кафе з подругою.

Я відмовлялася як могла, бо знаючи запроси моєї свекрухи, і досвідчений майстер такого не зробить. Та цього разу вона мене пошкодувала, попросила тільки троянди на вказівних пальцях.

На мою біду манікюр вдався, Аннушка пильно подивилася на свої руки, скривилася і подякувавши пішла. Звісно ж я не очікувала на іншу реакцію, але хотілось би хоча б щось щире почути.

Поступово в мене з’являлися перші клієнтки, поки я набивала руку, до мене бігала моя свекруха і приводила цілу чергу своїх подруг.

Мало того, що за цей час я на встигала нічого по дому, так ще й дитина була без належного нагляду. А який результат?

Шалені втрати на матеріали і лаки, електроенергію, а по факту заробітку нуль. Коли чоловіка попросила докупити дещо, він, здавалося б, готовий був мене на шматки роздерти.

Грошей і так не вистачає, а ще я тут з своїми лаками. А головне, що подруги свекрухи ніколи не давали грошей, хоча я прямим текстом казала, що з вас там 200 чи 300 гривень.

У відповідь відмовки і обіцянки. Тепер не хочу це згубне діло робити, люди невдячні, свекруха через свій норов мене ледь з чоловіком не посварила за якісь лаки.

А ще ображається. Вирішила зайнятися масажними процедурами,тепер от думаю, казати свекрусі про це чи ні.

You cannot copy content of this page