Свекруха одного разу прийшла у гості без попередження, а після її візиту я виявила дивну знахідку

Я вийшла заміж за Діму 5 років тому. Спочатку ми жили разом з його мамою Ольгою Андріївною. Але я одразу зрозуміла, що не зможу довго перебувати з цією жінкою під одним дахом. Я тиснула на чоловіка, хотіла, щоб ми скоріше з’їхали.

Просто у свекрухи дуже своєрідний характер. Вона начебто нічого ні від кого не вимагає, але постійно залучена. Якоїсь миті у мене з’явилося відчуття, що я без її присутності не можу ні в туалет сходити, ні з чоловіком провести час. Адже це ненормально!

Через півтора роки мого умовляння та прохань нам вдалося орендувати свою невелику квартиру. Нарешті я відчула себе господаркою в будинку. Більше за мною та моїми діями ніхто не спостерігав, ніхто не давав «дружніх» порад. Казка!

Щоправда, через якийсь час з’явилася нова проблема. Ольга Андріївна дуже хоче внуків. Щоразу, коли ми приходимо до неї в гості, вона не проґавить можливості нагадати мені, що час іде. Так-так, я думала, що подібне вже не зустрічається у реальному житті. Але виявилось, що ні!

Повірте, мені доводиться стримувати себе, щоб не сказати свекрусі пару грубих слів. Нормальну мову вона просто не розуміє. Адже насправді я й сама давно хочу дітей. Та не виходить ніяк! Таке буває, що цей період треба пережити. Але зробити це набагато важче, коли над головою сидить буркотлива свекруха.

Я й раніше помічала за своєю свекрухою дивну поведінку. Але сьогодні це перейшло всі рамки дозволеного. Нещодавно Ольга Андріївна посеред дня прийшла у гості без попередження. Поки я була у ванній, вона зайшла до нас у спальню, а потім поспішила додому. Тоді я не знала, що вона задумала.

Наступного дня я затіяла генеральне прибирання і знайшла за тумбочкою мішечок з якоюсь смердючою травою. Усередині був папірець: «Настойка з полину. Дозування: 0,5 склянки 2 рази у день».

Я розповіла про це чоловікові. Він взагалі не зрозумів, що відбувається. Пізніше такі знахідки почали з’являтися у нашому будинку постійно. І скрізь те саме: настоянка зі споришу, шавлії, насіння подорожника. Коли я полізла до Інтернету, картинка стала вимальовуватися.

Виявилося, що в народній медицині ці трави використовують для того, щоб завагітніти. Мовляв, допомагає навіть у безнадійних випадках. Я, звісно, ​​спочатку не повірила. Але порадившись зі своїм лікарем, вирішила, що це зайвим не буде.

Мені дуже не хотілося обговорювати з Ольгою Андріївною її дивну поведінку. Лаятися через це було марно. Я точно знала, що вона не перестане підсовувати мені ці трави та інше. Тож просто змирилася.

З того моменту минуло вже кілька місяців. Час від часу свекруха приходила до нас у гості, а ми до неї. Але вона вже давненько не питала про онуків, начебто втихомирилася і змирилася з тим, що бабусею вона може і не стати.

Через тиждень після нашої останньої зустрічі я запідозрила щось незвичне і зробила тест. Коли я побачила заповітні дві смужки, то не повірила своїм очам! Чоловік від щастя розплакався, а Ольга Андріївна просто шепнула мені на вухо: «Іноді дивне допомагає, чи не так?»

You cannot copy content of this page