Родинні історії

Свекруха пішла на роботу, щоб не глядіти онуку

Для того, щоб не бачити свою внучку моя свекруха влаштувалася на роботу. Все життя вона сиділа вдома на голові і шиї своїх дітей, а тут раптом на роботу пішла.

Я б може змовчала, якби це мене стосувалося, а так це рідна дочка попросила. Словом у мого чоловіка є сестра, ми спілкуємося і можна сказати навіть дружимо.

Вона рано овдовіла, після чого не змогла знайти собі чоловіка. Зараз Анічці 4 рочки, вона ходить в садок, а моя невістка на роботу. Але іноді коли Тані, тобто невісці, перепадає можливість підзаробити, не залишати ж дочку одну в будинку.

Перший час якось з цим справлялися, а тепер навіть не знаю, що їй робити. Мені шкода дівчину, адже вона, по суті залишилася сама з дитиною на руках. А якщо рідна мама не може допомогти дитині, то хто допоможе.

Коли перших кілька разів свекруха все ж згодилася посидіти з маленькою, то Анічка закотила істерику. Після цього випадку моя свекруха відмовилася допомагати.

Коли її родичі присварили, що могла б трішки підсобити, то єдине, на що посилалася моя свекруха, так це на брак часу. Тут в ситуацію вмішався мій чоловік, і спитав про який брак часу йде мова.

Ось свекруха і замовкла. Тоді він запитав, чи часом вона на роботу не влаштувалася, і їй не довелося нічого, як погодитися.

Історія закінчилася тим, що свекруха тепер працює, а гроші, які чоловік давав їй, передає Тані, для того, щоб найняти няню. А я і не проти! Всім по заслугам, санта-барбара якась, але життєво.

Вам також має сподобатись...