Свекруха пропонує замість відпустки у Туреччині купити квартиру, а я їй не вірю, інтуїція працює

Ми не дуже добре ладнаємо зі свекрухою, тому що вона постійно повчає мене, як і що треба робити по дому. Ваня від мами нічого не приховує, вони навіть радяться без мене, на що витратити зарплату Вані.

На цей раз свекруха перейшла межу. Вона переконала мого чоловіка в тому, що нам не потрібна відпустка в Туреччині, на яку я чекала весь рік.

Ми з чоловіком разом уже восьмий рік. І за цей час я так і не звикла до мами. З Ванею мені дуже пощастило, він дуже дбайливий чоловік. Чоловік без жодних вмовлянь погоджується робити частину домашньої роботи, навіть іноді готує.

А ось зі свекрухою стосунки не склалися. Я, правда, намагалася спочатку їй у всьому догоджати, налагодити стосунки, але все марно. Син для неї залишається маленьким хлопчиком, про якого Неля Борисівна ніколи не перестане піклуватися. Погано те, що це руйнує нашу сім’ю.

Неля Борисівна мешкає одна в однокімнатній квартирі. А ми з чоловіком та сином — у двокімнатній, яку я успадкувала від бабусі. Будинок, в якому ми живемо, старий, тож свекруха наполягає на тому, щоб ми збирали гроші на квартиру в новобудові.

Ніхто не проти, але я щойно вийшла з декрету, багато грошей ми витратили на дитину, та й у відпустку дуже хочеться. А коли Неля Борисівна почула, що ми до Туреччини на тиждень зібралися, почала наполягати на тому, щоб ми не витрачали кошти на нісенітницю.

Ми з чоловіком багато працюємо і заслуговуємо хоча б один тиждень на рік без турбот та підрахунку заощаджень. А свекруха такої думки не приймає. Нещодавно вона приїхала до нас на два тижні і почала порядки наводити. Отут я й озвіріла.

Не відразу. Спочатку свекруха дорікала мені в тому, що я делікатні речі руками не перу. Потім вона побачила, що чоловік за покупками сам ходить, і почала мене соромити. Вона мені висловила все, що думає, і я не стрималася. Я сказала, щоб свекруха їхала додому і там господарювала, а ми тут якось розберемося.

Все б нічого, до її лагідного ставлення я звикла. А ось чоловік мене здивував. Встав на бік матері і вирішив, що я маю вибачитися. Крім того, вони разом із мамою скасували нашу відпустку та підшуковують нову квартиру в новобудові. У мене таке відчуття, що вони з нею там і житимуть разом.

You cannot copy content of this page