Родинні історії

Свого сина я змалку вчила все розкладати на свої місця, прибирати іграшки після гри, мити за собою тарілку. Але невістка зовсім не така…

Терпіти не можу безлад. Нещодавно зайшла до сина в гості і тепер настрій зіпсований у всіх. Я дуже погано ставлюся до неохайних людей. Не розумію, як можна бути такими.

Те, що я побачила, коди зайшла до сина, ввело мене у ступор. Як можна дім до такого довести, хіба не гидко самому в такому безладі жити?.  Моя невістка не звикла забиратися.

Щоразу заходжу і бачу одну картину: вона сидить, уткнувшись у монітор ноутбука, і каже, що вона працює. Їй ніколи прибирати. Та як так можна? Невже батьки не привчили дівчинку до чистоти в будинку?

Свого сина я змалку вчила все розкладати на свої місця, прибирати іграшки після гри, мити за собою тарілку. Але невістка зовсім не така. Вони одружилися три роки тому.

У них немає дітей, напевно, це й добре, бо в такому безладі немовля б не вижило. Невістка не готова до такої відповідальності, тому в них удома навіть тварин немає. Нікого, кого довелося б доглядати.

Син мій постійно на роботі, тож вона весь день сама. Я вже думаю, що дарма переписала квартиру на нього. Тепер це його власність, і недобре дорікати йому. Я часто говорила, що дружини так себе не поводять, як моя невісточка.

Вона зовсім не господарська, навіть нічого не готує. У них вдома постійно лежать пакування від доставки їжі. То суші замовлять, то піцу. Вона каже, що їй не до прибирання, вона зайнята роботою.

Посуд миє, коли чистий закінчиться, те саме з пранням. Ну так же не можна! Якби вони жили на орендованій квартирі, господиня давно б їх вигнала. Ніхто не стерпить безлад вдома.

Я ж прошу по-людськи, ну зробіть поприбирайтесь раз на тиждень, вже чистіше буде. Хіба на це так багато часу треба? Коли після наших розмов син говорить з невісткою про прибирання, та закочує істерику.

Постійно говорить, що вона не прачка і не прибиральниця. Пропонує клінінгову компанію додому викликати. Так користь від цього, якщо вони не підтримуватимуть порядок.

Через лінощі платити чужим людям гроші через день? Та ще й чималі. Син уже і посудомийку купив, і робот-пилосос. А до квартири все одно зайти страшно. От що з цією засранкою?

Вам також має сподобатись...