Сиджу і чекаю на катастрофу. Чекаю, як чужа людина з помсти та заради забави руйнуватиме мою родину

Мій чоловік має одного родича. Це дядько, брат матері. Чоловік дуже поважає його і його думку завжди прислухається.

Дядько цей за характером людина дуже вперта і безглузда. Десять років тому дядько взяв мого чоловіка до себе напарником на роботу. До того він ні з ким не міг спрацюватись кілька років на цій роботі, бо ніхто не витримував його причіпок.

Мій чоловік припав дядькові. Він добре працював і мовчки зносив усі причіпки. Іноді вони сварилися, бо й у мого чоловіка характер теж не цукор, але мирилися.

Мого чоловіка робота влаштовувала. Єдине, що йому не подобалося, це те, що дядько намагався всю роботу перекласти на нього, а зароблені гроші все одно потім ділилися навпіл.

Коли ми одружилися, через деякий час після весілля стало зрозуміло, що мій чоловік має проблеми з алкоголем. Мені це, ясна річ, не сподобалося, і я доклала всіх зусиль, щоб чоловік не пив.

Оскільки я знала, що дядько — великий авторитет для чоловіка, то попросила при нагоді у нього допомоги. Щоб він якось порадив чоловікові не пити. Може, він до нього дослухається.

Реакція дядька була непередбачуваною. Він спеціально мені на зло став підбурювати чоловіка пити і почав вчити його, щоб він не давав мені собою командувати. Мовляв, не має жінка бути головною в будинку. Та й хто я така, щоби забороняти чоловікові пити!

Чоловік розповів це мені під час однієї з наших сварок, випадково проговорився. Я була в шоці, тому що мені здавалося, що дядько ставиться до мене цілком нормально і підтримає мене.

Адже я не хочу чоловікові нічого поганого. Виявилось, я помилилася.Далі під час ще однієї сварки чоловік знову проговорився щодо дядькових слів. Цього разу щодо моєї мами. Дядько, як виявилося, погано відгукувався про неї і налаштовував мого чоловіка проти неї. Чим вона цьому родичу так не злюбилася – загадка.

Він бачив її в житті всього два рази – на весіллі (де вони й не спілкувалися зовсім) та у нас удома, коли був у гостях. При цьому мама з дядьком була мила та привітна, нічого поганого йому не зробила.

І тоді до мене дійшло, що це під впливом дядька мій чоловік став постійно сваритися з моєю мамою через кожну дрібницю, ставитися до неї неповажно. Я була розгублена і просто не знала, що робити.

До моїх порад чоловік не дослухався принципово. Навіть сам казав: “Послухав дружину, а зроби по-своєму”. Зате кожне слово дядька було для нього керівництвом до дії.

На моє щастя, у дядька стався конфлікт із керівництвом, і його звільнили. Мого чоловіка підвищили, перевели на ту посаду, яку обіймав раніше дядько.

Певна річ, той був дуже незадоволений. Йому довелося виїхати з нашого міста до себе на батьківщину, бо він не міг знайти собі тут роботу — вік уже не той, та й працівник із нього так собі.

Декілька років дядько був на випадкових підробітках за кордоном. Регулярно дзвонив до мого чоловіка. Чоловік сам зробив висновки, що дядько йому заздрить, що його залишили на роботі, ще й підвищили.

І ось зараз чоловікові для виконання термінового проекту потрібний напарник. І він бере назад дядька. Не знаю, як керівництво на це погодилося. Може, охололо за ці кілька років.

Я боюся, що дядько знову налаштовуватиме чоловіка проти мене. Боюся, що захоче повернути свою посаду, а його якось підставити. Говорила чоловікові, що не треба було б дядька брати. Але чоловік мене, звісно, ​​не слухається.

Я розумію ситуацію з дядьком так: він заздрить моєму чоловікові, що він добрий працівник, молодий, подобається керівництву. У нього завидна дружина (я із забезпеченої сім’ї).

Наскільки я дядьку знаю, він ці кілька років копив злість на керівництво та на мого чоловіка за те, що звільнили. Зараз він зробить усе можливе, щоб повернути добрі стосунки з керівництвом та свою колишню посаду.

А оскільки дядько на чоловіка злий, то спробує йому розладнати все і в нашій сім’ї. Спеціально знову спаюватиме його і налаштовуватиме проти моєї мами. Нічого зробити я не можу. Чоловік мене слухати не хоче. Ці аргументи я викладала йому.

В принципі, чоловік не має іншого виходу, йому терміново потрібен напарник, а нікого іншого він знайти не може. Шукає лише серед знайомих. Шукати через Інтернет боїться.

Але закінчиться все це, боюся, погано. Сиджу і чекаю на катастрофу. Чекаю, як чужа людина з помсти та заради забави руйнуватиме мою родину.

You cannot copy content of this page