Син одружився і п’ять років не запрошує до себе у гості. У чому причина такої поведінки?

Мій син одружений вже понад 5 років. За весь цей час я ніколи не отримувала від нього запрошення в гості. Справа в тому, що моя невістка Таня дуже не любить, коли в хаті хтось є. Зважаючи на все, я для неї так і залишилася сторонньою людиною.

Квартира, до речі, належить саме їй. Це маленька однокімнатна квартира, яка знаходиться на сусідній від мене вулиці. Поки вони жили без дітей, я особливо не напрошувалася до них. Син дзвонив мені щодня, а у свята завжди навідувався до мене з Танею.

Проте все змінилося, коли невістка завагітніла. Останні кілька місяців їй довелося провести в лікарні під наглядом лікарів. Я як пригоріла бігала до неї щодня по кілька разів, приносила їжу та ліки. Син постійно працював, а батьки Тані мешкають в іншому місті.

Я так сподівалася, що цей непростий період зблизить мене з невісткою, і вона почне мені довіряти. Звичайно, я з нетерпінням чекала на народження онуки.

Але Таня весь час казала мені, що допомагати їй з дитиною не треба. Більше того, перший місяць вона взагалі не збирається ні з ким бачитися та показувати малу.

Якщо чесно, я була певна, що все зміниться після пологів. У день виписки я прийшла до пологового будинку з величезним пакетом подарунків і сподівалася, що син запросить мене до себе. Але на шляху таксі вони просто висадили мене біля мого будинку. Хіба це нормально?

Я бачу внучку тільки на вулиці, коли Таня виходить із нею погуляти. Згодом вона дозволила мені бути з малюком віч-на-віч, поки вона йде додому і займається своїми справами.

Коли малюк прокидається, я обов’язково повинна зателефонувати Тані, щоб та вийшла і забрала коляску. Іноді я допомагаю їй донести до дверей, але мене навіть на поріг не пускають!

Таня завжди відмовляється, мовляв, зараз годуватиме дитину, а мені давно пора додому. А потім просто зачиняє двері перед моїм носом. Якоїсь миті я навіть ображатися перестала. А який у цьому сенс?

Може, мої погляди на життя застаріли, і тепер це норма? Будь ласка, підкажіть, що мені робити у цій дивній ситуації?

You cannot copy content of this page