Родинні історії

Ситуація погіршується день за днем. Теща почувається повноправною господаркою у нашій квартирі…

Я одружений вже не перший рік, а стосунки з дружиною такі наче тільки познайомилися. Радію кожній миті, яку проводжу з коханою. А ось про тещу такого сказати не можу.

Від самого початку вона мене за щось не злюбила, тож ми любимо один одного на відстані. Можливо, річ у тому, що я людина творча, працюю дизайнером.

Теща ж звикла, що чоловік повинен працювати на заводі, і будинок будувати своїми руками, і повинен вміти все ремонтувати. А я вважаю, що краще заплатити такій людині, ніж самому мучитися.

Після весілля ми переїхали до її  квартири. Теща вручила ключі від квартири моїй дружині як весільний подарунок. Це звичайно чудово, але нам довелося витратити багато зусиль і коштів, щоб навести лад.

Через два роки ми закінчили ремонт і зітхнули з полегшенням. Нарешті у квартирі стало приємно жити. Рік тому теща вийшла на пенсію. Біда в тому, що пенсія дуже мала в порівнянні з тим, як вона звикла жити.

Вона ніколи ні в чому собі не відмовляла. Вийшовши на пенсію, теща і думати не стала про те, щоби почати економити. Спочатку вона витратила заощадження, які збирала з чоловіком кілька років. Потім почала позичати в нас гроші, які не вертала.

Теща зачастила до нас із візитами на чай. А потім, як приїхала з валізами, ми з дружиною не знали, що сказати. Загалом, тепер ми живемо утрьох, бо теща вирішила, що ми їй зобов’язані.

Ситуація погіршується день за днем. Теща почувається повноправною господаркою у нашій квартирі. Коли ми йдемо із дружиною за продуктами,  вона і свій список вручає.

Мене це дуже дратує, тому що в списку у неї то дорогі шоколадки, то авокадо, а ще вона любить проводити вечори за келихом білого сухого з ароматним дорогим сиром. На її делікатеси ми витрачаємо втричі більше грошей.

Якось мені зарплату затримали на роботі. Ми трохи не розрахували і два тижні були на сухому пайку. Так теща влаштувала мені прочухана, що я живу в її квартирі і повинен її всім забезпечувати. У вихідні вона наводить порядки вдома.

Мою дружину примушує готувати цілий день, хоча ми завжди у вихідні замовляли доставку. Я не можу й хвилини відпочити від тещі. З дружиною вже обговорюємо оренду житла. Доведеться віддавати гроші, але це все одно обійдеться дешевше, ніж утримання тещі.

Вам також має сподобатись...