Так ми з ним зустрічалися недовгий час, я вирішила, що це потрібно припиняти. Він просив, щоб я розлучилася з чоловіком, але я не готова була до такого…

Усе почалося ще 15 років тому. Тоді мені було 14 років, і я вперше в житті закохалася! В один із травневих вечорів мене і мою сестру запросив у гості хлопець, який потім став чоловіком сестри. У призначений час ми прийшли. Крім нас до нього так само приїхали ще три хлопці і дві дівчини!

Як потім з’ясувалося, дівчата вже були парами з тими хлопцями і тільки один був самотній. Ми познайомилися, поспілкувалися, і всі прийшли до спільної думки, їхати на річку і посидіти з гітарою біля багаття. Ніч, зірки, багаття і гітара.

Я закохалася в цей казковий інструмент і, звичайно ж, у того, хто на ньому грав, це був він. Ось уже наступав ранок, усі почали збиратися по домівках, ми сіли поруч у машині й поїхали. Я стала мерзнути і він мене обійняв так ніжно, що мені стало так тепло і приємно.

Я ніколи не відчувала такого, потім він нагнувся і мене поцілував. Це був перший поцілунок у моєму житті, від цього моя голова запаморочилася, і серце почало відстукувати в моїх грудях так, що здавалося, що воно ось-ось вирветься назовні.

Після цього вечора ми почали зустрічатися. Він приїжджав до мене 2-3 рази на тиждень, ми гуляли, ходили, взявшись за руки, цілувалися, до сексу справа не доходила, йому було 23 роки, а мені 14, і йому й на думку таке не спадало. Так минуло 3 місяці.

І ось в один із вечорів він розбив мені серце, він сказав, що нам потрібно припинити зустрічатися. Біль, сльози, і я не пам’ятаю, як опинилася вдома, я йшла як уві сні, якісь крики лунали за моєю спиною, але я нічого не розуміла, лише уривки слів частково долинали до мене.

Півроку я не жила, а існувала, навчання-дім, дім-навчання. Незабаром я закінчила школу, поїхала в місто, вступила до медичного, відучилася і познайомилася з чоловіком, з яким незабаром у нас почалися стосунки. Він старший за мене на 15 років.

Через рік наших зустрічей він запропонував вийти за нього заміж. Я, звісно ж, погодилася, зіграли весілля, потім я завагітніла, народила двох прекрасних синів. Усю себе присвячувала чоловікові та дітям. Чоловік дуже любив мене, буквально носив на руках.

Минув деякий час, я знову завагітніла і народила доньку. Все було просто чудово, дружна чудова сім’я. Весь цей час я пам’ятала перше кохання, пам’ятала все хороше, що було тоді в юному віці. І ось одного разу я приїхала до своєї мами, зустрілася з друзями, посиділи в кафе, згадали шкільні часи.

Від подруги я дізналася, що він після нашого розриву поїхав в інше місто, там одружився, і в нього народилася донька! Я була щиро рада за нього. Після цієї зустрічі минуло близько двох років, і я якось сиділа в соцмережі та вирішила відшукати старих своїх друзів.

Я натрапила в одного друга на нього, і я, як під гіпнозом, запрошую його в друзі, і він приймає запрошення. І так через 13 років ми почали спілкуватися, базікали про все на світі. Він сказав, що він розлучився, поїхав у своє рідне місто до батьків, і тепер живе з ними.

Так ми спілкувалися майже рік, потім він запропонував мені зустрітися, мені дуже, звісно, хотілося його побачити, але я сказала, що не можу, бо не зможу пояснити чоловікові, куди я збираюся. І ось мій чоловік поїхав на два тижні в інше місто по роботі.

Я запропонувала своєму першому коханню зустрітися, він погодився і приїхав до мене того ж вечора! Було літо, тепло. Я швиденько одягнулася, заздалегідь домовилася із сестрою, щоб вона подивилася за дітьми, і пішла! Через 14 років я зустрілася з людиною, про яку весь час пам’ятала.

Я ж весь цей час тихенько любила ніжним і незайманим коханням! Ми проговорили всю ніч, тримаючись за руки, це було так приємно, не передати словами! І ми зрідка почали зустрічатися, спочатку просто базікали, потім навіть цілувалися, і одного разу справа дійшла до інтиму.

Я дуже сильно хвилювалася з цього приводу, бо не просто зраджувала чоловіка, а саме зрада не давала мені спокою. Чоловік був першим моїм чоловіком, але і єдиний за весь цей час, поки не з’явилося моє перше кохання!

Так ми з ним зустрічалися недовгий час, я вирішила, що це потрібно припиняти. Він просив, щоб я розлучилася з чоловіком, але я не готова була до такого повороту подій! І я зважилася на відчайдушний крок. Якось увечері з чоловіком ми сиділи на кухні за чаєм.

Тоді я вирішила в нього запитати, як він ставиться до зради, на що він відповів, що зраду не пробачить. І я йому зізналася в тому, що накоїла! Я була шокована його діями, він встав і пішов, я думала, що все – кінець моїй сім’ї, і я сама, своїми руками зруйнувала свою сім’ю.

Але потім чоловік повернувся, і я розкаялася у скоєному. Чоловік мене пробачив, після цього я перестали спілкуватися зі своїм першим коханням, але в глибині мого серця таїться те юне перше кохання. Я більше не хочу завдавати чоловікові болю.

You cannot copy content of this page