Так вийшло, що мої батьки будують будинок, а його батьки аптеку. Це означає, що в них немає зайвих грошей на наше весілля…

Мені 22 роки. Цього року ми зі своїм хлопцем закінчуємо виш, зараз обидва пишемо диплом. З ним ми разом із самого першого курсу. Коли тільки почали зустрічатися, нам було по 17 років. Я його дуже люблю і він мене.

Планували весілля після закінчення університету, десь через півроку, щоб самим хоч трошки зібрати грошей. Відповідно, планували дитину після весілля, але так вийшло, що доля трохи все прискорила.

Наразі я при надії. Коли була на другому тижні, то я захворіла і тоді ще, не знаючи про дитину, приймала ліки. Навіть не здогадуючись, я п’ять днів приймала знеболювальні, а потім сходила до лікаря і дізналася, що вагітна.

Мені виписали ліки, які можна приймати в моєму положенні. Я вилікувалася і пішла на консультацію до лікаря, де мені сказали, що є невеликі проблеми. Невже, я своїми руками нашкодила своїй дитині?

Чи могли вплинути ліки на неї? Я дуже сильно хвилююся через це. Лікарі толком нічого не говорять, мій хлопець мене дуже підтримує. Але все одно поки батькам не повідомили про дитину, боїмося наврочити.

Сподіваємося, що вони нас підтримають. Так вийшло, що мої батьки будують будинок, а його батьки аптеку. Це означає, що в них немає зайвих грошей на наше весілля.

Я знаю, мій обранець мене не кине і зробить усе, щоб нам було добре. Але все ж мене мучать страхи, що буде з моєю дитиною. Чи могли вплинути ліки на дитину?

You cannot copy content of this page