Те, що зробив цей батько, достойне поклону

Вчора зі мною трапилася така історія, яка допомогла мені зрозуміти, як треба виховувати своїх дітей. Я стояв на платній парковці і чекав дружину з магазину.

Час ще був, тому взяв собі каву і спостерігав за одним хлопчиком. Потім він якось зник з поля мого зору, тому я і не звернув увагу на те, що відбувалося пізніше.

Підійшов до мене якийсь чоловік і попросив, щоб я передав хлопчикові 40 гривень, за те, що він протре мені фари.

Я звісно був здивований, нічого не зрозумів, а коли оговтався в руках тримав 40 гривень. Ще хвилину я переварював, що сталося, кому ці гроші і що взагалі відбувається.

Але зовсім скоро до мене підбіг хлопчина і спитав, чи помити мені фари і дзеркала. Я відповів, що так, адже почав розуміти ситуацію.

Доречі хлопчик дістав чисту ганчірку, і спочатку протер дзеркала, а потім фари. Від себе я попросив пройтися ще по лобовому склі, я б накинув кілька гривень.

Але він заперечив. Сказав, що будуть плями після фар. Мене це так приємно вразило. Я віддав йому гроші і ще якийсь час стояв і думав.

Потім до мене знову підійшов чоловік, той самий і подякував. Я запитав, навіщо йому це все, адже він і так міг дати хлопцеві гроші, та і безпритульним він не виглядає.

-Це мій син, я вчу його, що будь яка робота має бути оплачена, а крім того я виконана якісно і чесно. Я ледь не просльозився.

Вдячний татові за турботу, в мене росте донька, і так хотілося б, щоб вона потрапила саме в таку сім’ю.

You cannot copy content of this page