Тепер борги зростають, бо треба якось виживати, годувати та одягати хоч би дитину, але можливості немає

Хочу розповісти історію не свою, а подруги, може хто був у подібній ситуації, і знає вихід.

Моя подруга — одинока мати, так вийшло. Її мама дуже допомагала їй із дитиною.

Жили вони на квартирі, крутитися якось треба, і тому мама звільнилася і сиділа з онукою, подруга працювала, заробляла на квартиру, на маму та себе, дочку забезпечувала.

Її запросили до столиці, поїхала туди, пропрацювавши там продавцем у дорогому магазині взуття, зрозуміла, що є можливість і маму з донькою треба перевозити сюди.

Але впало все в одну мить. Мамі погано, непритомність на касі магазину, подруга терміново їде, від сильного удару треба оперувати, потрібні великі гроші.

Вона бере кредити, займає, і ніби все на краще, але мама підхоплює ускладнення і йде в інший світ. І подруга залишається одна на квартирі, з маленькою дитиною та без роботи.

З роботою пізніше допомогли, але що робити? Начебто і графік відмінний – дитину є можливість відвести і забрати, і зарплата для нашого міста нормальна, але якщо ти з купою боргів і на квартирі, ці гроші не допоможуть.

Далі лише гірше. Тепер борги зростають, бо треба якось виживати, годувати та одягати хоч би дитину, але можливості немає. Їй би взяти один кредит та розпрощатися з усім цим, але відмовили, бо мамати-одиначка, а зарплата низька.

Де знайти вихід та як жити, а головне як вижити? Ми навіть робили збір для неї, але, на жаль, зібрали лише 4000 гривень.

Теж гроші, хоч за квартиру того місяця заплатили. І ось нова дата, знову платити, а нема чим. Підкажіть, що робити, як їй бути?

You cannot copy content of this page