Тепер, коли я роблю йому зауваження, він сердиться і каже, що я його ревную….

Ми познайомилися в інтернеті. Стали зустрічатися, я одразу зрозуміла, що кохаю і хочу бути з ним. Ми одружилися, і тоді я навіть не думала, що доведеться зіткнутися з такою проблемою.

Він постійно, увесь вільний час сидить за комп’ютером, не цікавлячись більше нічим. Просити його щось допомогти – марно, чую вже обридле “зараз” і більше нічого.

Минає не одна година, а він як сидів, так і не збирається нічим більше займатися. Я багато разів пояснювала йому, що мені самотньо і прикро, що він так активно спілкується з іншими, коли я все роблю сама.

Мені навіть поговорити толком із ним не можна – він весь час у навушниках. Тепер, коли я роблю йому зауваження, він сердиться і каже, що я його ревную.

За його словами, я боюся, щоб він ні з ким не познайомився, так само як зі мною, а він має право відпочити після роботи. Виходить, що мені не потрібен відпочинок або його допомога, адже в нього теж мають бути в сім’ї обов’язки.

А що я буду робити, коли у нас буде дитина? І що це за відпочинок такий, можна ж разом сходити кудись, та просто в парку погуляти або посидіти в кафе та хоч з друзями зібратися.

Подруга радить відстежувати його контакти в мережі, інакше він знайде когось іншого, а я й знати не буду. Не дарма ж він зі мною познайомився в такий спосіб.

Каже, що у нього комплекси, проблеми зі спілкуванням із людьми і занижена самооцінка. Мама навпаки сказала, що він просто ледачий і егоїстичний і що поки немає дітей, я повинна піти від нього.

Але їм легко давати поради, а я його кохаю і не хочу втрачати, хочу тільки трохи уваги, але він не хоче цього зрозуміти. Уже не знаю, що робити, може, у нього комп’ютерна залежність? І як мені з цим боротися?

You cannot copy content of this page