Тоді це буде їй подарунок відразу на всі свята

Ми з свекрухою, м’яко кажучи, не лагодили з самого початку, а тут вже 4 рік спільного життя. Не знаю звідки, може десь в вітрині бачила, але якось свекруха пронюхала скільки коштує мій пуховик новий, але сказала моєму що 8 тисяч.

Чоловіка не хотіла сильно злити, тому купила його за свої гроші, трішки, як то кажуть, підлівачила. Так от, чоловікові сказала, що курточка не багато коштує.

Просто я таку давно хотіла, а чоловік, як і всі мужчини, в принципі, не любить марнотратства. Та ви не подумайте, я не така зовсім, ну захотілося мені себе чимось порадувати.

Ну так ось, прийшла моя свекруня і каже, Оленко, давай, я в тебе відкуплю куртку, бо я собі таку не знайду вже, та і не має часу в мене по магазинам бігати.

Я тобі 3 тисячі дам, ти ж казала вона 3 коштує. Я зціпила зуби, не хотілося гроші на вітер спускати, бо пуховик то по акції був. І якраз чоловік в квартиру заходить.

Свекруха такі милі оченята зробила, на носі Новий рік, її день народження 50 років. Я подумала і кажу: – Так звісно, тільки грошей мені не треба.

Це я вам подарунок купила,сюрприз хотіла влаштувати, так вже не вдалося, забирайте зараз, правда на себе міряла, як побачила ту куртку, так відразу і зрозуміла, що вона як на вас шита.

Свекруха пішла, скрегочучи зубами, чоловік не зрозумів нічого. А потім каже мені, так мама такий за 8 бачила. А я як належно, мені для твоєї мами не шкода, ось, всю зарплату витратила на куртку.

– Тоді це буде їй подарунок відразу на всі свята. Від цих слів мені аж відляго на серці. А треба сказати, що куртка була з невеличким браком, там на одній кишені замочок не працював, я в ательє його за 40 гривень поміняла, а вторгувала 500.

Тобто цінник стояв 3, купила за 2500. Що в результаті? Мені чоловік дав 9 тисяч, сказав, що я розумничка, що молодець в нього, а свекруха тепер мінімум пів року буде ходити в куртці за 3 тисячі, чи за 8, чи 9? Це вже як їй хочеться думати, зрозуміли так, мораль?

You cannot copy content of this page