Тоді моя подруга склала речі і з малюком на руках повернулася до матері…

Моя подруга росла в багатодітній родині. Її батьки жили дружно, але бідно. А після втрати батька ситуація з грошима погіршилася. Тож їй часто доводилося доношувати сукні за старшими сестрами.

Тільки моя подруга не нарікала: розуміла, як важко матері самій поставити на ноги п’ятьох дітей. Вона навчалася у випускному класі, коли до неї почав залицятися хлопець, старший на чотири роки за неї.

Йшла мова вже про одруження. Не встигла вона закінчити школу, як надійшла пропозиція руки і серця. Закохана наречена дала згоду, і в травні зіграли весілля. Молодята почали спільне життя в квартирі свекрухи.

Через рік моя подруга народила сина, і ставлення до неї чоловіка істотно змінилося. Він почав випивати і пізно повертатися додому. Коли вона  пригрозила піти, то він обізвав її останніми словами і заявив, що вона нікому не потрібна.

Тоді моя подруга склала речі і з малюком на руках повернулася до матері. Через півроку вона влаштувалася в магазин продавцем, оскільки без освіти іншу роботу складно було знайти.

Платили там мало, але діватися було нікуди, поки син не підросте. Рідні допомагали як могли, але грошей не вистачало. Після народження дитини вона покращала, і від кавалерів відбою не було.

Але траплялися то одружені, то занадто юні. І ті, й інші клялися в коханні та розраховували на взаємність, але сім’ю створити не було з ким. Час пролетів, син підріс і вирушив на навчання до столиці. Моя подруга поїхала за ним.

Там вона орендувала недорогу квартиру разом зі мною. Я теж була не місцева. Так, живучи під одним дахом, ми й потоваришували. Я перекладач, тому часто супроводжувала іноземців.

Незабаром я познайомилася з молодим іноземцем, який приїхав налагоджувати бізнес. Ми покохали одне одного і одружилися. Я переїхала жити до чоловіка. Коли в нас з’явився первісток, запросили на хрестини подругу.

Хрещеним батьком був друг сім’ї, який спеціально прилетів з такої нагоди. Коли іноземному гостю представили мою подругу, чоловік виявив неприхований інтерес до неї і весь вечір не зводив з неї очей.

Наступного дня він умовив мене організувати нову зустріч із моєю вже кумою. На побаченні теж була присутня, оскільки подруга дуже погано говорила англійською. Пара провели разом кілька днів, бо треба було їхати.

Але через три місяці кум повернувся. Того дня я зателефонувала подрузі і попросила терміново приїхати. Вона не розуміла причину поспіху, але прийшла, щойно відпустили з роботи.

Коли вона увійшла до будинку, то одразу помітила кума, який стояв із величезним букетом у руках. Він почав щось швидко і збуджено говорити, але вона не могла нічого зрозуміти.

Тоді я не витримала і просто крикнула у захваті, що іноземець кличе заміж. Тепер моя подруга живе з люблячим чоловіком за кордоном і хоче забрати до себе сина, а я безмежно за неї рада.

You cannot copy content of this page