Той чоловік був одружений, я зустрічалася з ним більш як два роки, але потім сама пішла від нього, усвідомивши, що роблю погано і неправильно

Я одружена 7 років, з чоловіком виховуємо сина. До зустрічі з моїм чоловіком, десь за півроку, я мала стосунки з чоловіком.

Той чоловік був одружений, я зустрічалася з ним більш як два роки, але потім сама пішла від нього, усвідомивши, що роблю погано і неправильно. І потім познайомилася зі своїм уже майбутнім чоловіком.

Чоловік про ті стосунки не знав. Я природно не говорила, думаючи, навіщо потрібно, тим більше, що чоловік був одружений.

Але зовсім недавно, може з півроку, я почала розуміти якісь речі, що наштовхнуло мене на те, що чоловік може мати коханку.

Якісь надто часті відрядження, дзвінки вночі. Я не стала ходити навколо і навколо і чесно зізналася чоловікові, що колись була в таких стосунках і багато що відбувається наводить мене на роздум.

І що якщо у чоловіка хтось є, то я готова спробувати зрозуміти і піти далі разом, але хотіла б знати причину, і чому так сталося, що не вистачало йому. І як тільки я сказала, що були стосунки з одруженим, чоловік став мені дорікати та обзивати.

Я не розумію, чому? Мало того, що це було задовго до зустрічі з ним, то й від того зв’язку нічого не залишилося! Ми не листуємося, немає спільних друзів. Мені дуже боляче, що відкрилася.

You cannot copy content of this page