Тому я зателефонувала новій дружині свого чоловіка з вимогою відпускати час від часу його, бо він зрештою батько моїх дітей…

Я не раз чула від родичів і друзів, що мені потрібно бути трохи ласкавішою з чоловіком. Вони все лякали мене, що чоловік від мене піде і я залишуся сама та я була впевнена, що такого вже точно не станеться.

Відчуваючи повну свободу дій, я багато разів затівала сварки з коханим з найменшого приводу. Я втомилася після дня з дітьми, а мій чоловік не може зробити якусь дрібницю. При цьому я не заперечувала, що він дійсно допомагав.

Він завжди був радий і по кухні підсобити, і з дітьми посидіти або відвезти їх у садок. Але цього було недостатньо. Сварки тривали, претензії сипалися на голову чоловіка доти, доки я не стукнула кулаком по столу і не сказала, що ми розлучаємося.

Він сперечатися не став і найближчим часом з’їхав до батьків. Документи про розлучення оформили швидко, аліменти призначили, а я нарешті відчула себе вільною. Спершу мені було непросто залишатися наодинці з дітьми.

На щастя, мені допомагали мама і колишня свекруха. Та й чоловік регулярно приходив поспілкуватися з дітьми, приносив подарунки та солодощі. Такий стан справ цілком влаштовував мене.

Однак я не врахувала, що в житті чоловіка може з’явитися нова жінка, що і сталося. Чоловік познайомився з матір’ю-одиначкою. Він одразу з’їхався з нею, а через чотири місяці освідчився.

Після весілля я з дітьми бачили колишнього чоловіка все рідше і рідше. Аж до того, що він перестав з’являтися на сімейних святах, обмежуючись лише привітаннями телефоном. Я бачила, як неприємно дітям від такого ставлення.

Тому я зателефонувала новій дружині свого чоловіка з вимогою відпускати час від часу його, бо він зрештою батько моїх дітей. Та сказала, що й не тримає його, але я не повірила.

Після її появи чоловік змінився, а отже, вона на нього якось вплинула. Дітей же дійсно шкода. Вони люблять батька і раді кожній його появі. А тепер вони починають відчувати себе непотрібними.

Коли мені все ж вдалося додзвонитися до колишнього і висловити своє обурення з приводу його поведінки, то почула несподівано різку відповідь. Він сказав, що йому набридло слухати докори і що він найгірша людина у світі.

Ще й заявив, що я дітей проти нього накручую. Після цієї розмови я спробувала дати йому спокій. Мені було важко, але було й страшно, що якщо я натисну, то втрачу контакт із колишнім чоловіком на довгий час.

Схоже, мені справді потрібно було бути ласкавішою. Але що вже поробиш. Заради дітей я готова на багато що. Навіть на терпіння. Але схоже я вже настільки сильно все зіпсувала, що нічого не врятувати.

You cannot copy content of this page