Родинні історії

Треба повісити на нього щось серйозне! Щоб ця жінка, ні хвилини не роздумуючи, вирішила його покинути від гріха подалі

Я давно підозрювала, що у мого чоловіка хтось є. Треба сказати, що він шифруватися вміє. Але й мене так просто не проведеш.

Спочатку я вирішила поспостерігати за ситуацією. Хотіла зробити так, щоб він сам у всьому зізнався. Тільки ось Мишко вперто вдавав, що нічого не відбувається.

Тоді я сильно розлютилася і подумала, що чоловік мені загалом і не потрібний. Цю проблему я хочу вирішити з його коханкою. Не думала, що дійде до цього, але мені довелося простежити за чоловіком.

Того дня він сказав, що затримається на роботі через термінову нараду. Але я розуміла, що він мені бреше. Тому приїхала до будівлі офісу на таксі та попросила водія почекати.

Довго стояти не довелося: Мишко вийшов і одразу ж сів у машину. Ми поїхали за ним.

Через кілька кварталів чоловік повернув надвір у бік школи, де ми колись навчалися з ним. Найбільше у світі я не очікувала, що він зупиниться саме біля неї.

Мишко вийшов з машини, а при вході на нього вже чекала вона. Я бачила її лише зі спини, але коханка більше не так цікавила мене.

У той момент назустріч Мишкові почала бігти маленька дівчинка років трьох-чотирьох. І мене наче струмом ударило. Невже я надто пізно прокинулася?

Мені чоловік завжди казав, що поки що до дітей не готовий. А раптом увесь цей час він вже був батьком, просто не моєї дитини?

Ви ж знаєте історії, коли дружина мститься чоловікові і намагається зробити йому так само боляче, як він їй? Я вирішила вчинити саме так.

Спочатку хотілося просто викинути всі його речі з квартири, поміняти замки та назавжди викреслити його зі свого життя. Але це було б дуже просто.

Я вирішила ще раз простежити за Мишком, щоб з’ясувати, до кого саме він їздить до школи. Нею виявилася вчителька молодших класів.

Тоді я підключила до свого плану брата, який вже давно працює в поліції. Ви не уявляєте, якої праці мені варто було вмовити його мені допомогти. План полягав у наступному.

Він сам чи хтось із його підлеглих повинен прийти до цієї дами і поставити їй кілька запитань. Головне із них:

«Ви знаєте, хто такий Кушнір Михайло Андрійович?».

Звичайно, коханка мого чоловіка сильно злякається і брехати не стане. А вже потім вона дізнається про Михайла багато цікавого.

Треба повісити на нього щось серйозне! Щоб ця жінка, ні хвилини не роздумуючи, вирішила його покинути від гріха подалі.

Мій план спрацював навіть краще, ніж я могла собі уявити. Брат розповідав, що в цієї пані почалася така істерика, що їй довелося швидку викликати.

Того дня чоловік прийшов додому пізно. Пояснювати, чому його не було цілий день, він не схотів. Але я розуміла, що сталося. І вирішила добити його.

Ми жили в моїй квартирі, тому я мала ще один козир у рукаві. Мишко навіть не помітив, що я вже зібрала всі його речі.

«У тебе є рівно одна ніч, щоб позбавити мене своєї присутності в цій квартирі. Речі вже зібрані, ключ залишиш на вході. Завтра я подам документи на розлучення», — рівним тоном сказала я.

Було видно, що це остаточно добило його. Він не сказав жодного слова і просто пішов. А наступного ранку прислав кур’єра, який забрав його валізи. Пізніше я дізналася, що Мишка звільнили.

Ось же чорна смуга у житті, не інакше! Але я вважаю, що вчинила правильно.

За брехню та зраду рано чи пізно доводиться відповідати. Я просто прискорила це, а карма, зважаючи на все, працює.

Вам також має сподобатись...