Тут він піднімає погляд і невдоволено так мені заявляє: «А свої гроші ти на що спустила?»

Вранці я як зазвичай збиралася на роботу. Зробила чай і бутерброди, неспішно снідала. Чоловік теж сидів поруч і сьорбав свій чай.

Тут я згадала, що ковбаску-то до бутербродів останню порізала. Кажу чоловікові, мовляв, залиш мені якісь гроші, щоб я після роботи могла забігти за продуктами.

Тут він піднімає погляд і невдоволено так мені заявляє: «А свої гроші ти на що спустила?»

Я аж поперхнулася, їй-богу. Він так сказав, ніби я мільйони отримую, а не банальні пару тисяч. Так прикро стало, що я навіть не знайшлася, що відповісти.

Варто розповісти трохи про нашу сім’ю. Ми живемо вчотирьох: я, чоловік і двоє дітей (9 і 5 років). Коли меншенький відправився в сад, я вирішила вийти на роботу.

Звичайно ж, в пріоритеті були не кар’єрний ріст і велика зарплата, а зручне розташування біля будинку і лояльне начальство. Коли вдома двоє дітей, доводиться часто брати лікарняні або відпрошуватися на пару годин раніше.

Робота у мене не важка, але і не дуже прибуткова. Я працюю до 4, а потім забираю меншенького з садка, купую продукти, готую вечерю і займаюся іншими домашніми справами.

Чоловік мій заробляє непогано, але для сім’ї з чотирьох осіб вистачає впритул. Бувають місяці, коли останні пару днів сидимо на крупах і картоплі, чекаючи заповітну sms з зарплатою.

Я намагаюся економити кожну копійку, адже жити в нуль, зовсім без накопичень, не можна. У нас з чоловіком не раз виникала ця розмова, він все скаржиться, що ми багато витрачаємо, потрібно економити. А я кажу йому, що потрібно не витрачати менше, а заробляти більше. Інакше діла не буде. Але він все більше і більше почав бурчати з цього приводу.

Але раніше справа ніколи не доходила до відвертих сварок. І ось сьогодні він таке заявив. На що я спустила гроші? Ну давайте поміркуємо.

Двічі закупила продукти на тиждень, дала синові гроші на кишенькові витрати, заплатила за обіди в школі. Плюс в цьому місяці комуналку платили з моїх грошей. Та й все, взагалі-то. Моєї зарплати на більше і не вистачить.

Того ранку я йому спокійно пояснила, куди пішли гроші. А ввечері він прийшов і продовжив цю дурну тираду. Тепер він вимагає, щоб я показувала йому усі виписки і чеки від покупок. Каже, що я витрачаю кудись гроші, а йому не говорю.

І мені, звичайно, приховувати нічого, але чому я зобов’язана це робити? Як не крути, а це мої гроші. Так, у нас спільні гроші в сім’ї, але чому я повинна за них звітувати? З якого дива, скажіть?

You cannot copy content of this page