У цих дзвінків був тільки один мотив – зіпсувати стосунки мого сина. На жаль, у мене була одна версія, кому з близьких це потрібно…

Я вже кілька днів не можу спати спокійно. Річ у тім, що кілька днів тому мені почала телефонувати незнайома жінка з низьким голосом і скаржитися на мого сина. Мовляв, чекає від нього дитину.

Вона вимагає одруження або компенсації. Я проігнорувала і заблокувала жінку, але все ж таки задумалася. Цілком можливо, що в мого сина могли бути швидкоплинні стосунки.

Адже кілька місяців тому він із дружиною дуже сильно посварився і навіть з’їхав на деякий час. Після кількох днів роздумів я все ж вирішила зателефонувати сину. Але при цьому не говорити про дзвінки незнайомки.

Раптом із розмови із сином уже щось проясниться. Як завжди, я почала питати про справи, здоров’я та інше, а потім ніби ненароком поставила запитання синові, чи не давав він комусь мій номер.

Син заперечив, що таке могло бути. Наступного дня знову зателефонувала скандальна жінка. Цього разу вона використовувала інший номер, чого я й очікувала. Я запитала в незнайомки, звідки в неї цей номер.

Але у відповідь жінка почала тільки більше хамити і заявляти, що мій син повністю її ігнорує. А номера дружини вона не знає. І тільки я, його мати, можу хоч якось вплинути на ситуацію.

Того вечора мені більше нічого не вдалося вивідати у здирниці, і я повісила слухавку. Вранці я знову зателефонувала синові і вже в лоба запитала, чи зустрічався він з кимось. Тоді я розповіла про дзвінки.

Спершу син мовчав, а потім сказав, що цього не може бути і напевно це просто дурний розіграш. Хтось просто набрав випадковий номер і почав вигадувати історію на ходу. Це було схоже на правду.

Я довго думала про причини такого явища. Згодом я відкинула версію жінки, яка телефонувала. Все-таки мій син був іншого характеру і не пішов би на швидкий зв’язок незрозуміло з ким.

Залишалася тільки пара варіантів, в один із яких дуже сильно не хотілося вірити. У цих дзвінків був тільки один мотив – зіпсувати стосунки мого сина. На жаль, у мене була одна версія, кому з близьких це потрібно.

Але поки що я вирішила нічого не казати. Під час однієї з розмов з сином  я почула жіночий голос на фоні і спитала, хто це. Виявилося, що це була шкільна подруга моєї невістки. Але це була та сама жінка, яка дзвонила мені.

Я зітхнула. Звичайно, я можу помилятися, але щось підказувало, що моя найбільш “неприємна” версія виявиться правдою. Я порадила синові поговорити про це все з дружиною та її подругою.

Він послухав моєї поради і з’ясував, що його дружина вже давно вирішила піти від нього, але їй не хотілося при цьому виставити себе в поганому світлі, а зачепитися було ні за що.

Тому вона попросила подругу дзвонити мені, щоб я почула про швидкоплинні стосунки сина і почала розмову. Тоді в невістки б з’явився вагомий привід кинути мого сина і  не виглядати винувато.

You cannot copy content of this page