У мене вже був інший чоловік, і проблеми колишнього чоловіка мене не цікавили. Але одного разу він сам завів розмову…

Чоловік пішов від мене, коли ми прожили всього чотири роки. Сказати, що для мене це було несподівано, це не сказати нічого. Його рішення було, як грім з ясного неба. До того, що він піде, я була зовсім не підготовлена.

Ще вчора було все добре, а сьогодні він сказав, що в нього вже давно є інша жінка, яку він кохає. Якби в мене були хоч якісь підозри, то я б, може, й не здивувалася його рішенню, а то вчора ще був ніжний і ласкавий, і раптом така зміна.

Я навіть не помітила, коли він почав мені зраджувати. Він усе так уміло приховував. Але для чого? Якщо він покохав іншу, то навіщо прикидатися і зі мною, і з нею. Просто відразу визначся і йди.

І ось він пішов, а я із сином залишилася одна. Перший час мені було дуже важко, я багато плакала, але з часом почала звикати. Оновила гардероб, зробила нову зачіску, накупила дорогої косметики.

До його нової дружини, як це не дивно звучить, я не відчувала ненависті. Вважаю, що в тому, що трапилося, винен тільки чоловік, який одного разу зрадивши, зробить це ще раз, не замислюючись. Що згодом і підтвердилося.

Із чоловіком, тепер уже колишнім, бачилися тільки, коли він приходив до сина, але з часом, коли в нього народилася дитина, став відвідувати сина дедалі рідше.

Останнім часом він став приходити все частіше і був якийсь нещасний. Мені було його навіть шкода, образа вже трохи з часом ослабла, але я його ні про що не розпитувала.

У мене вже був інший чоловік, і проблеми колишнього чоловіка мене не цікавили. Але одного разу він сам завів розмову, просив вибачення і сказав, що кинути сім’ю було помилкою, і хотів би все повернути назад.

Як виявилося, у нього в тій сім’ї народилася хвора дитина, і він втомився від проблем. Раніше мені б і на думку не спало, що прийде час, і я жалітиму жінку, яка забрала в мене чоловіка.

Але я їй щиро співчуваю їй, що в неї хвора дитина і такий ненадійний і слабкий чоловік поруч. Напевно, правда, що на чужому нещасті, щастя не побудуєш.

You cannot copy content of this page