У мене є плани і цілі, до реалізації яких я наполегливо наближаюся. Однак я дуже самотній…

У мене висока самооцінка. Мені є чим пишатися, і водночас я усвідомлюю недоліки. Мені без місяця 23 роки, я наближаюся до успішного завершення навчання в університеті дистанційно, маю непогану роботу в IT-компанії.

Як мені здається, я не позбавлений почуття гумору. Я розвиваюся інтелектуально та професійно, цікавлюся багатьма прямо чи опосередковано пов’язаними з наукою темами, технологіями, філософією.

Люблю кіно, регулярно відвідую кінотеатри та виставки. Іноді мене трохи бентежить зовнішність, бо я дуже худий від природи, та ще й очкарик, але загалом мій вигляд мене влаштовує.

У мене є плани і цілі, до реалізації яких я наполегливо наближаюся. Однак я дуже самотній. У мене фактично немає друзів – мої найближчі друзі, колишні однокласники, за мірками більшості людей не дотягують навіть до рівня просто приятелів.

Ми майже не ділимося своїми почуттями, у нас мало спільних інтересів. Зрозуміло, дівчини у мене теж немає, і ніколи не було. В особливо депресивні хвилини мені здається, що ніколи й не буде.

Частково за це відповідальний мій характер. Я інтроверт і мені важко сходитися з людьми, але це лише частина картини. Багато самотніх хлопців скаржаться, що вони не цікаві дівчатам, які їм подобаються.

Нічого не можу сказати про те, як ставляться до мене дівчата, тому що я і не намагався ні з ким познайомитися або завести стосунки. Точніше, намагався, на сайтах знайомств і в соціальних мережах, але з сумним результатом.

Ті дівчата, яких я знав, знаю і бачу навколо себе, мені абсолютно не цікаві. Мене приваблює в жінках інтелект, жага до знань, раціональність, прагнення розвиватися в усьому, наявність переконань і принципів.

Водночас я ціню, коли жінка готова змінити свою думку, коли з’являються нові факти. Мені хочеться відчувати з дівчиною душевне єднання, щоб можна було разом піти на виставку і потім вдома обговорювати враження.

Просто секс в обмін на матеріальні блага мені не потрібен – мені цього занадто мало. Водночас я хочу, щоб у неї був адекватний, спокійний характер, не було шкідливих звичок.

Часом мені здається, що таких дівчат не існує, а якщо й існують, то я не знаю, де їх шукати! А мені б дуже хотілося, щоб така людина була зараз поруч зі мною. І самотність просто спалює зсередини.

You cannot copy content of this page