У результаті я переглянула свої стосунки із подругою. Зрозуміла, що вже давно не відчуваю радості від спілкування з неї…

Вкотре я посварилася з чоловіком, а все сталося після візиту моєї подруги. Втім, це вже стало нормою. Щоразу, коли вона приходила в гості, чоловік йшов до друга або закривався в кімнаті і намагався не показуватися.

Річ у тім, що після кожної розмови з давньою подругою я виявляла у своєму житті безліч недоліків. Одного разу розплакалася, бо зрозуміла, що більше не маю колишньої краси та розповніла.

Подруга чи не прямим текстом про це мені сказала. То я раптом виявила, що чоловік недостатньо добре забезпечує сім’ю, адже колишні мої чоловіки були набагато спроможнішими і свого часу давали їй набагато більше.

То раптом подрузі здаватися, що у мого чоловіка хтось є, а після я закочувала йому скандал на півночі. Коханий не міг повірити, що я не помічаю руйнівного впливу подруги.

Щоразу, коли він намагався донести це до мене, я стверджувала, що проблеми не в подрузі, а в наших стосунках. Благо ці «спалахи» проходили швидко, і ми знову знаходила спокій, але це не означало, що мир наставав остаточно.

За кілька тижнів моя подруга знову приходила в гості і знову виникав привід для скандалу. Так не могло більше продовжуватися. Тоді чоловік вирішив послухатися поради своєї сестри і докладно поговорити зі мною.

Вдень, у спокійній обстановці, без зайвих емоцій. Він чудово розумів, що якщо почне вимагати від мене обмежити спілкування з моєю подругою, то досягне лише зворотного ефекту.

Тому він намагався показати мені ситуацію зі своєї сторони. Він так і вчинив. Розповів про зміни, що трапляються зі мною після візитів подруги. Про те, що в результаті її зауваження – лише спроба самоствердитися за мій рахунок.

А також про те, як йому шкода бачити мене в такому стані. Закінчив він усе тим, що кохатиме мене завжди. Для нього я завжди найкрасивіша і він робитиме все можливе для мого щастя.

У результаті я переглянула свої стосунки із подругою. Зрозуміла, що вже давно не відчуваю радості від спілкування з неї. Тому вирішила зустрічатися з нею рідше. А замість чаювання з подругою я вирішила зайнятися пробіжкою.

І для здоров’я корисно, і самооцінку піднімає, адже саме це в мене забирала моя токсична подруга. Тільки через півроку я побачила, що мій коханий був правий. Після того, як я обмежила спілкування з подругою, моє життя стало краще.

You cannot copy content of this page