У своєму чоловікові я впевнена. Навіть якщо навколо нього крутитимуться молоді незаміжні панянки, він не зверне на них уваги, бо вірний мені. А от із подругою інакше…

Мама завжди мені казала, що самотня подруга не повинна й на поріг будинку ступати, коли я вийду заміж. Але в мене є давня знайома, з нею ми дружимо ще зі шкільних часів.

Зараз я постійно з дітьми, тому навіть у кафе не можу вийти, а без спілкування можна збожеволіти в чотирьох стінах. Заміж я вийшла три роки тому. Я займаюся домом і дітьми, а чоловік забезпечує сім’ю.

Ми час від часу запрошуємо друзів до себе додому, але найчастіше в гості заходить моя подруга. Вона була подружкою нареченої, вона – хрещена моєї старшої доньки. З нею завжди є про що поговорити, дуже цікавий співрозмовник.

Навіть дивно, що вона ще незаміжня. Хоча подруга завжди жартувала, що шлюб не дає дихати на повні груди. Останнім часом я зловила себе на думці, що візити подруги почали мене дратувати

Найчастіше ми намагаємося зібратися в невеликому колі друзів. Крім подруги, ми спілкуємося ще з однією парою, а коли моя подруга приходить до нас додому одна, то я починаю ревнувати до неї свого чоловіка.

Не знаю, може, це втома, адже я вже третій рік сиджу безвилазно в декреті. Тільки аж надто багато підозрілих збігів останнім часом. Якось вона прийшла в сукні, через яку дуже було помітно, що вона без білизни!

За столом вона була грайливою і всіляко звертала увагу на свою персону, чоловік не знав куди очі подіти. А коли мені треба відійти погодувати дитину, вона із задоволенням залишається на кухні з моїм коханим.

Минулого року перед Новим роком вона зателефонувала і сказала, що хоче зробити подарунки дітям. Я їй відповіла, що це не обов’язково і що з подарунками можна прийти після свята.

Але подруга сказала, що так не вийде зробити сюрприз від Діда Мороза і запропонувала, щоб мій чоловік спустився і забрав подарунки. Взагалі-то, я могла теж до неї вийти і поспілкуватися, але, мабуть, я її не цікавила.

У своєму чоловікові я впевнена. Навіть якщо навколо нього крутитимуться молоді незаміжні панянки, він не зверне на них уваги, бо вірний мені. А от із подругою інакше. Я знаю її багато років.

Вона і з одруженими чоловіками зустрічалася, і вкрала кавалера своєї двоюрідної сестри. Якщо вона чогось захоче, то проти неї не попреш. Попри її численні любовні історії, я завжди була впевнена, що вона дорожить нашою дружбою.

Як-не-як ми з нею знайомі зі шкільної лави. Чи стане вона красти чоловіка у найкращої подруги? Може, я себе просто накручую? Для себе я вирішила, що в гості кликати її не буду. Буду спілкуватися з нею на нейтральній території.

А з іншого боку, чи потрібна мені така подруга, якщо вона дійсно фліртує з моїм чоловіком? Не знаю, як краще вчинити. Ми з нею не чужі люди, але мені важко тримати в собі підозри й образи. Раптом я все вигадала?

You cannot copy content of this page