Усе, що відбувалося далі, я переповідати не буду. Думаю, не потрібно говорити, що тим хлопцем виявився колишній моєї дівчини…

З коханою я познайомився десь півроку тому. Закохався, як хлопчисько, от серйозно. До цього в мене було багато дівчат, але з жодною я не відчував того, що було саме з нею. Наші стосунки розвивалися досить бурхливо.

Я подумав, що ми можемо спробувати жити разом. Просто я на той момент жив один у своїй власній квартирі. Батьки ще на 18-річчя мені її подарували. А ось моя обраниця якраз закінчувала магістратуру і жила в гуртожитку.

Я вирішив, що їй моя ідея точно сподобається. Так і сталося. Вона раніше не жила зі своїми хлопцями разом, але невідомість її не злякала. Я відчував, що вона мені довіряє.

Перший час ми звикали одне до одного в новій для нас побутовій обстановці. Але нам було дуже добре разом. Стосунки, сповнені романтики, – що ще потрібно для щастя, коли ти молодий?

З кожним днем я все більше переконувався в тому, що зробив правильний вибір. Аж поки в один прекрасний момент випадково не знайшов на столі своєї дівчини фотографії якогось хлопця.

Я не з тих, хто любить тягнути кота за хвіст. Того ж вечора я вирішив поговорити з нею і все з’ясувати. Виявилося, що це фото її колишнього. Чесно, я намагався зрозуміти її. Проектував ситуацію на своє життя.

Але я от не можу уявити, як моя дівчина знаходить у мене фотографії колишньої і її це влаштовує. Коли я поставив їй таке запитання, вона відповіла, що сприйняла б це спокійно.

Адже вона поважає мій вибір і розуміє, що минуле має цінність для кожної людини. Ох уже ці високі цінності! Тільки от я впевнений, що вона влаштувала б мені скандал. Гаразд, припустимо, що я приймаю правила гри.

Але чому ж ці фотки лежать на видному місці, ніби моя дівчина милується ними щовечора перед сном? Як я маю це сприймати? Кохана сказала, що не зобов’язана мені нічого більше пояснювати.

І ось це мені зовсім не сподобалося. Наступні кілька днів наше спілкування було дуже холодним. Зізнаюся чесно, я відчував себе ніби обдуреним. І почав підозрювати її в зраді. Раптом вона повернулася до колишнього?

У моїй голові оселилися параноїдальні думки. Я не знав, куди себе подіти, і не знайшов нічого кращого, як простежити за нею, щоб з’ясувати, чи не бреше вона мені. Раз на тиждень моя дівчина зустрічається з подружками.

А я цей час проводжу зі своїми друзями. Я поцікавився в неї, що саме вона збирається робити того нещасливого дня. Вона розповіла про свої плани. І я вирішив, що перевірю, чи не збрехала вона мені.

Мені було неприємно це робити, але щось усередині підказувало, що я все роблю правильно. Я прийшов у кафе, де вона з подругами домовилася зустрітися. Спочатку все йшло за планом.

Дівчата весело проводили час, а я спостерігав за цим з вулиці. Але в якийсь момент я побачив, що кохана з усіма прощається і йде. Звісно, я пішов за нею. Вона сіла в маршрутку, а я взяв таксі. За кілька зупинок вона вийшла.

Це була набережна. Моя дівчина пішла до однієї з лавок, на якій сидів якийсь хлопець. Вдалині не було видно, хто це, але я вже тоді розумів, що влучив у яблучко. Вона підійшла до незнайомця, обійняла його.

Він привітав її поцілунком у щоку. Усе, що відбувалося далі, я переповідати не буду. Думаю, не потрібно говорити, що тим хлопцем виявився колишній моєї дівчини. Я спостерігав за ними десь півгодини.

Повірте, на дружню прогулянку це не було схоже. Увечері, коли кохана прийшла додому, вона розповідала, як чудово провела час із подругами, а я зрозумів, що нам потрібно розійтися

You cannot copy content of this page