Усе в ньому було ідеально, але вона була не єдиною дівчиною, якій він приділяв увагу. Тільки що вона могла вдіяти зі своїми почуттями…

Хочу розповісти історію своєї подруги. Вона зовсім заплуталася, а я не знаю як допомогти. Вони обидва були їй дорогі, але обманювати вже більше не було сил, потрібно було робити вибір.

Перший її хлопець був просто знахідкою: він задаровував її квітами, приємно радував сюрпризами, дуже сильно її любив. Боячись втратити, він прощав їй усе, виконував будь-яку її забаганку, як би важко для нього це не було.

А вона? Вона не могла ніяк зрозуміти, що ж відчуває до нього. Навколишні твердили їй, що надійнішого хлопця їй не знайти, але щось її зупиняло, можливо, це був той, другий. І світлі теплі почуття до нього.

Другий хлопець був для неї загадкою: красивий, стрункий, високий, про таких усі дівчата мріють. Яке ж було її здивування, коли він звернув на неї увагу!

Їхні рідкісні зустрічі шалено тішили її, ті незграбні дотики ніби ненароком, компліменти, збентежені погляди. Усе в ньому було ідеально, але вона була не єдиною дівчиною, якій він приділяв увагу.

Тільки що вона могла вдіяти зі своїми почуттями, її шалено тягнуло до нього. Вона зовсім заплуталася, вони обидва були дорогі їй, різниця була лише в тому, що одного вона любила, а інший любив її.

Вона зверталася за порадами до близьких їй людей і, врешті-решт, послухавши поради подруг, залишилася з тим, хто шалено її кохав. Але чи стане вона щасливою?

Що було б, якби вона вибрала того, другого? І що чекає на неї в майбутньому? На ці запитання вона так і не змогла отримати відповіді, а я не знаю як її підтримати…

You cannot copy content of this page