Усвідомила, що життя на пенсії кардинально зміниться, адже зарплата була в три рази більше

Коли підійшов час виходу на пенсію Світлани Миколаївни, та швидко усвідомила, що колишнього ситого життя в достатку і регулярного оновлення гардеробу їй точно не світить.

Адже пенсія у неї була мінімальна. А зарплата на останній посаді була занадто гарною, щоб від неї швидко відвикати. Тоді жінка взяла трубку і зателефонувала своєму найближчому чоловіку – сину Анатолію.

Під час розмови Світлана Миколаївна нагадала синові про всі ті труднощі і нестачі, які їй доводилося переносити, поки вона самостійно його ростила. Про те, в чому вона постійно собі відмовляла і жертвувала заради його благополуччя. Якщо він цього не забув, то нехай хоч трохи відплатить добром. 5000 гривень на місяць буде прийнятною допомогою в цей нелегкий для неї період.

Анатолій не посмів відмовити матері і став справно висилати на карту матері гроші. Однак дружина Анатолія не підтримувала цю ініціативу. Нехай вона Світлані Миколаївні нічого в обличчя не говорила, але та прекрасно знала, що в родині сина почалися сварки.

Насправді, їй було все одно, що відбувається між її сином і невісткою. Це їхня справа. Але також Світлані Миколаївні було відомо, що Анатолій заробляє набагато більше своєї дружини. Так чому б йому не віддавати різницю своєї рідної матері?

Але в один з призначених днів виплати гроші не прийшли на карту. І через місяць, і через 2 місяці гроші так і не надійшли. Тоді Світлана Миколаївна сама набрала номер сина для з’ясування.

Син роздратовано відповів: з дружиною вони розійшлися, і тепер йому доводиться знімати окрему квартиру. І так як це коштує чималих грошей, він вже не може дозволити собі забезпечення матері.

Після цього Світлана Миколаївна не турбувала сина. Вона не хотіла ненароком нагадати йому про можливість жити в її квартирі.

Її цілком влаштовувало положення одиначки: сама собі господиня. А якщо син раптом вирішить підселитися, з’явиться шанс, що з ним підселиться і нова невістка. Цього Світлані Миколаївні зовсім не хотілося.

Через півроку вона дізналася, що Анатолій повернувся до своєї дружини, і вони стали жити як раніше.

«Якщо у сина все налагодилося, то можна і зателефонувати», – вирішила Світлана Миколаївна і набрала знайомий номер. Але і в цей раз відповідь її не влаштувала.

Син повідомив, що тепер його дружина заробляє більше за нього. Тому він не може виплачувати їй гроші. На цьому розмова закінчилася. Світлана Миколаївна відчула образу. Як же так? Справи у нього, значить, налагодилися, а матері допомагати він не хоче?

You cannot copy content of this page