Ось тільки мою появу в житті сина вони не планували. У підсумку все склалося зовсім не так, як би їм хотілося…

В гостях у батьків чоловіка я завжди почувалася некофмортно. Вони ніколи прямо не виявляли своєї неприязні, проте я чітко відчувала, що мені тут не раді. Я хотіла поділитися думкам з чоловіком, але він тільки відмахувався.

Однак виявилося, що мої підозри були аж ніяк не безпідставні. Усе почалося, коли мій коханий привів мене додому вперше. Я одразу не сподобалася батькам хлопця. Надто вже стрімко все закрутилося.

Усе це сталося на першому курсі університету, практично відразу після вступу. Батьки заплатили багато грошей, щоб їх син здобув гарну освіту. Перші роки навчання він раз у раз відволікався на стосунки.

Я ж постійно йому казала, що треба зосередитися на навчанні. Батьки теж це розуміли і не злюбили мене ще більше. Вони завжди бачили в мені лише проблему, перепону між їх сином та його щасливим майбутнім.

Насправді вони мріяли, щоб одразу після закінчення навчання син переїхав за кордон. Там мешкали їхні родичі, які мали допомогти йому знайти престижну посаду в якійсь клініці.

Ось тільки мою появу в житті сина вони не планували. У підсумку все склалося зовсім не так, як би їм хотілося… Мій чоловік нікуди не поїхав, нерідко змінює місця роботи в спробах знайти хорошу клініку.

Дітей у нас поки що немає. У цьому свекри теж звинувачують мене. А й знати не знала, що “зіпсувала” золоте майбутнє їхнього улюбленого синочка. І ось на черговій зустрічі, Новий рік минулого року, у свекрухи розв’язався язик.

Гірка фраза була кинута прямо мені в обличчя, коли коханий відлучився на кухню. Свекруха не знала, що він вже встиг повернутися і стояв за рогом. Він чув кожне слово.

Увірвавшись до кімнати, він побачив, що я вже ледь не плачу від безвиході й образи. Я підтримувала його все життя і завжди була поруч. А їхати за кордон він не хотів не через мене. Я б поїхала з ними.

Йому там не подобалося. Але вперта свекруха не хотіла того бачити і звинувачувала у всьому мене. В цьому році ми не хочемо святкувати новорічні свята з його батьками.

You cannot copy content of this page