В квартирі не було нічого, ні грошей, ні меблів, ні техніки. А згодом з’явився і новий власник квртири

Каті і Володі вже виповнилося 8 місяців. Їхні батьки не планували разом жити, але так сталося, що Лариса відчула поштовхи всередині живота вже пізно. Валера, її чоловік, теж не надто серйозно до цього віднісся, але згодом звик.

Якраз на новорічні свята сім’я поїхала знайомитися з батьками Валери, вони жили в іншій області. Планували повернутися в квартиру і розпакувати щойно придбані меблі, техніку і віддати велику суму грошей сусідам, в яких позичали.

Валера якраз отримав премію, розміняв свою 2-кімнатну на однушку, залишок грошей мали віддати в рахунок боргу за меблі.

Та через 3 дні після приїзду в рідне місто Валери, Лариса пропала, не відповідала на дзвінки, не з’являлася. Ще якийсь час Валера побув в батьків і вирішив їхати додому.

По приїзду він зрозумів, що не може відчинити квартиру. На грюкіт вийшов сусід, і запитав коли вони вже нарешті віддадуть борг. Валера думав, що двері заклинило, тому довелося ламати.

В квартирі не було нічого, ні грошей, ні меблів, ні техніки. А згодом з’явився і новий власник квртири, який розповів, що жінка продала йому цю нерухомість ще коли була вагітна на 5 місяці.

Але він був за кордоном, тому договір і покупку оформили тільки 2 дні тому. Тобто більше року вона зазнала про це, все планувала.

Валера повернувся з дітьми до батьків. Вони і досі не можуть оговтатися від того, що відбудося, але стільки часу Лариса робила вигляд, що любить човіка та дітей. Що взагалі її наштовхнуло на такий крок і що з нею зараз

You cannot copy content of this page