В один із днів я спустилася в підвал до кішки, щоб утеплити її будиночок, і помітила кошмарну картину…

Будинок, де я жила, ніколи не вирізнявся особливою любов’ю до чистоти і порядку. Його мешканці могли залишити сміття на сходовій клітці, кричати, шуміти, відмовлятися дотримуватися порядку біля будинку.

Я ж хоч і намагалася направити сусідів на шлях істинний, але виходило це так собі. Щойно я садила квіти біля під’їзду, їх одразу ж крали, ламали, викопували. Сусіди не звертали уваги на мої спроби боротися з безладом.

Лавочки біля під’їзду давно вже розвалилися, клумби перетворилися на смітники. Виглядав будинок вкрай плачевно. Особливо сильно я сварилася з місцевою дівчиною сумнівної поведінки.

Дівка зовсім не зважала на мене і за кожної зручної нагоди намагалася образити або пожартувати хоч якось. Я намагалася не лізти на рожен, але батьки дівчини не стежили за тим, щоб їхня дочка вчасно прикривала рот.

Я явно була не з тих, хто буде псувати нерви молодим, але й псувати нерви собі не дозволяла. Одного разу дівчина пробігла повз мене і забула вкотре нахамити. Я насторожилася. Невже в дівчини сталося щось страшне?

Адже, мабуть, тільки в цьому випадку могло обійтися без образ з боку малолітньої хамки. Ба більше, ще одним головним болем дівчини стала кішка, яка жила в підвалі нашого будинку, а я підгодовувала тварину.

Я навіть спорудила їй невеликий будиночок, щоб тварина не загинула від холоду. Раніше дівчина намагалася соромити мене за те, що кішка розносить бліх, і налаштовувала всіх сусідів проти мене.

Тепер же вона тимчасово зникла з радарів. Мені легше від цього не стало, адже здавалося, що це затишшя перед бурею. І це почуття виявилося правдивим.

В один із днів я спустилася в підвал до кішки, щоб утеплити її будиночок, і помітила кошмарну картину. У будиночок кішки був запханий якийсь згорток, а сама тварина нервово муркотіла і намагалася знайти собі місце.

Я злякано підійшла ближче і помітила, що згорток ворушиться, тому одразу ж викликала поліцію і медиків. Найсумніші побоювання підтвердилися. Киці підкинули зовсім не кошенят, а справжню дитину.

Мені спершу й на думку не спало, хто б це міг зробити. Але камери спостереження сусіднього будинку допомогли розібратися в ситуації. Виявилося, що моя хамка чекала дитину, але приховувала це.

Коли вона зрозуміла, що їй не потрібен ні хлопець, ні дитина, вирішила разом із подругами шукати шляхи відступу. Новонароджену дитину вирішили підкинути в підвал і чекати, поки крихітка замерзне.

Кішечка після свого подвигу швидко стала місцевою знаменитістю. З’явилися охочі забрати її додому, але я не віддала тваринку. До того ж, ці події згуртували мешканців будинку. Кожен із них потихеньку став докладати зусиль, щоб у будинку запанував мир і порядок.

You cannot copy content of this page