Вага чоловіка «злетіла» далеко за центнер, але йому байдуже

Наша сім’я, слава богу, добре себе почуває в матеріальному плані. Все завдяки чоловіку. Я сама зараз перебуваю в декреті, дивлюся за нашим малятком. Але є одна проблема: чоловік ніяк не може схуднути.

Незважаючи на свій зріст (близько 180 см) його вага «злетіла» далеко за центнер. Саша був грубим завжди. Саме з таким Олександром я і познайомилася чотири роки тому.

Сказати по правді, залицявся він дуже правильно, був романтичний і дотепний, просто задаровував мене подарунками. Але я довго не могла сприймати його серйозно саме через зайву вагу.

У нас в родині якось більше прийнято стежити за собою: мама віддала мене в 6 років на танці, та й потім генетично я більш схильна мало їсти.

Батько все життя працював фізично і навіть зараз він дуже непогано виглядає, тому що любить активний вид відпочинку: походи в гори, ліс, рибалка з друзями. Ось я і звикла до такого кола людей.

І ось, коли Олександр вперше запросив мене до себе додому, познайомитися з батьками і сестрою, я була налаштована трохи скептично. Але лише трохи. А все виявилося куди серйозніше. Його сім’я, прекрасні люди, всі мали зайві кілограми.

Саша попередив, що це будуть просто невеликі посиденьки в колі сім’ї, але на столі я побачила кількість їжі, якої вистачило б на цілий полк солдат. І ще б залишилося.

Крім домашньої їжі, яку мама Саші, я впевнена, готувала кілька днів, було замовлено ще кілька порцій піци, шашлику і бог ще знає чого. Я не хотіла виглядати ханжею і їсти один салат, але в мене просто не вміщалися такі порції хоч і смачної, але безмірно жирної їжі. А мої майбутні родичі наминали її мовчки і з задоволенням.

Після цього я вирішила, що спробую перебудувати дієту чоловіка хоча б частково. Я розуміла, що стрункого красеня з нього не вийде, але зменшити його одяг хоча б на кілька розмірів цілком можливо. Перші кілограми йдуть дуже швидко.

Ми почали жити разом, і готувала для нього я. Замінювала майонез на грецький йогурт. Урізала розміри порцій. Намагалася готувати не на маслі, а в духовці. І трохи урізала кількість цукру і хліба. Спершу Саша противився, але потім ніби як прийняв свою долю. Навіть трохи скинув.

Після весілля мої старання тривали, але чоловік вже набагато активніше протестував проти мого куховаріння. Йому хотілося більше жирної, калорійної їжі.

Тоді я сказала, що для зачаття дитини він повинен бути в найкращій формі з можливих, оскільки зайва вага може відбитися на здоров’ї плоду. І він послухався: дійсно почав займатися собою, навіть записався в басейн.

І яке ж було моє здивування, коли я дізналася, що вже перебувала на 6-му тижні. До сих пір не знаю, як так вийшло. Саша, природно, розслабився. Перестав ходити в басейн, їв, скільки хотів, і на роботу почав робити собі замовлення з доставкою. Коротше почав жити як до знайомства зі мною.

А останнім часом я стала підозрювати, що він ще й до батьків заходить. Раніше він постійно тягнув мене до них в гості, розмовляв з мамою по телефону годинами і так далі. Тепер у нього такого бажання немає, та й свекруха не дзвонить. Ваги показують сумні цифри, а у мене починається депресія.

Я навіть подумую подати на розлучення. Не хочу одного разу дізнатися про те, що у чоловіка проблеми зі здоров’ям через переїдання. Або щоб він нашу доню разом зі своєю матусею розгодував до стану повітряної кулі. Ну і як чоловік, вибачте, він приваблює мене все менше. Що робити? Будь ласка допоможіть.

You cannot copy content of this page