Ванюша вже місяць у бабусі в селі. А ваш чоловік щонеділі приїздить до колишньої дружини. І я помітила, що у неї з’явився маленький животик

Я вийшла заміж за чоловіка, у якого до мене було два невдалих шлюби. Перший – класичний, «по зальоту», тоді Мишкові було всього 20 років. А другий, усвідомлений, трапився вже через 7 років. Зараз Міші 30, і тепер він зі мною.

Я не тільки знала про всіх дружин, але і була знайома з першою. Все через спільну дитину.

Тому цілком логічно, що зрідка нам доводиться бачитися з екс-дружиною Михайла. Ми приїжджаємо до неї на день народження сина, вітаємо їх з Новим роком та іншими святами.

Своїх дітей у нас поки немає, тому що я ще не готова до цього. Але до чужих я ставлюся нормально.

Хлопчику майже 10 років, він тямущий і вихований. Часто Міша бере його з собою на футбол або просто погуляти по місту. Я не проти, адже сама працюю багато, не завжди виходить вирватися до них. Та й не кожен раз хочеться, якщо чесно.

Раніше мені подобалося, що чоловік проводить стільки часу з сином. Він дійсно був хорошим батьком.

Їхні стосунки з колишньою дружиною були настільки довірливими, що аліменти він платив неофіційно. Просто пересилав на карту енну суму грошей кожен місяць без всяких нагадувань. І подарунки часто дарував без приводу. Це дуже в ньому підкупляло.

Із другою дружиною Міша познайомився на роботі. Їх спільний проект дуже зблизив їх, вони проводили разом дні і ночі безперервно. А потім вирішили узаконити свої стосунки.

Але коли проект закінчився, дівчині запропонували роботу за кордоном. Мишко не зміг її втримати, і та поїхала. А потім з’явилася я. І, звичайно, я прийняла його з усіма його колишніми дружинами. Смішно.

Повернемося до цього. Чоловік їздив до сина майже кожні вихідні. Я жартома називала його недільним татком, а він був не проти. Та й справлявся з цією роллю він на ура. Крім того, мені самій було зручно, що цілий день я могла присвятити собі і мамі. Ми ходили в басейн і на масаж.

Але раптово мені подзвонила сусідка, якій ми давали наш номер телефону на випадок екстрених ситуацій. Чоловік боявся, що з дружиною може щось статися, і тоді синові потрібна буде допомога. Я відразу ж взяла трубку.

Ольга Петрівна вибачилася і сказала, запинаючись:

«Я розумію, що це не моя справа. Але ви мені дуже подобаєтесь … Загалом, Ванюша вже місяць у бабусі в селі. А ваш чоловік щонеділі приїздить до колишньої дружини. І я помітила, що у неї з’явився маленький животик. Приїжджайте, подивіться самі ».

Я поклала трубку. Видихнула і вирішила наступної неділі поїхати в гості разом з чоловіком. Коли Мишко про це дізнався, він відразу ж почав ухилятися і шукати відмазки, щоб я не їхала.

Тоді я все зрозуміла. Поки мій чоловік їздив до сина, він встиг подбати про появу в його житті сестрички чи братика. Хто його знає?

Ми розійшлися без скандалів. А після Міша відразу одружився на колишній і вона народила йому дочку. Ось як буває в житті!

You cannot copy content of this page