Ведучий курсів дочці написав: «спочатку ви проходите навчання, а потім у вас все вийде»

Є доросла дочка з юридичною освітою одного з найкращих вишів країни. Ця дочка має червоний диплом цього самого вузу і вже дванадцять років роботи за спеціальністю в компаніях, які беруть участь у державних тендерах.

Величезний досвід арбітражних судів, все офіційно, причому така зп, що навіть мені, головбуху, і не снилася. Начальник юридичного департаменту великої будівельної фірми.

І тут вона йде у декрет. Та все було нормально і в декреті, і після декрету теж. Не в цьому зовсім річ.

Несподівано вона хворіє на нутріціологію. Не просто ЗОЖ (здоровий спосіб життя), це щось сакральне, типу повного веганства.

Тільки там не практикується відмова від м’яса. В результаті, все навчання (2500 доларів за курс) марно, весь досвід роботи теж.

Зате ми зараз станемо нутріціологом та всіх вилікуємо. Ведучий курсів їй написав: «спочатку ви проходите навчання, а потім у вас все вийде».

Я намагаюся пояснити, що це все – це віяння часу. Що не буває вчителів, які пишуть з помилками, що нутриціологія — це те, що відбувається зараз і пройде, і лише юриспруденція вічна. Марно.

У мене є дві квартири, які я здаю. І коли дочка пішла у декрет, я всі договори на здачу перевела на неї. Ну щоб у неї гроші були під час декрету.

Декрет уже скінчився. На основну роботу вона вже вийшла, тільки вона там майже не з’являється. Так, по 2 години на день. Хоча робота там є, і директор чекав саме її (він же пам’ятав її до декрету). Поки що він їй все прощає.

А зараз вона навчається на нутриціолога. На роботі отримує мінімум, живе зі здачі моїх двох квартир і сподівається, що колись зароблятиме мільйони.

Дочці 33 роки! Дуже хочу піти в агентство нерухомості та перевести всі договори оренди на себе. Мені 52 роки, пенсійних накопичень — 0. І це за наявності двох квартир у найкращих районах міста.

You cannot copy content of this page