Відправила чоловіка в кафе до подруги, ще й сорочку попрасувала сама

Катя вкотре погяладала на годинник. Василь вже годину як мав бути вдома, від того кафе, куди він пішов з Вірою, до будинку метрів 400, не більше.

Катя могла б і сама збігати, але Дмитрик тільки заснув, зубки ріжуться. Віра – колишня Катіна подруга, яка все життя споганила.

Спочатку підставила дівчину в школі, що та золоту медаль не отримала, потім весілля зіпсувала, потім, коли Катя виплакала всі очі після невдачі з весіллям, познайомилася з Василем.

Той здався дуже простим, цікавим, таким, якому можна довіряти. Але Віра і на нього око поклала, але тоді Катя завагітніла якраз, якось все на 2 план відійшло.

А тепер у них біда. Кредит, хто мав, той знає. Взявши одного разу, потім важко зупинитися, борги ростуть, а тому Василю треба було швидко міняти свою роботу менеджера на щось більш перспективне.

Знайшлася одна вакансія, якщо б його і туди не взяли, все це кінець, ні грошей, ні житла свого, тільки величезна боргова яма. Пішов Василь на фірму домовлятися, а там у відділі кадрів Віра працює.

Пообіцяла йому гарну вакансію виділити. Василеві запропонували бути водієм на фірмі, штатним. Але тут же Віра розповіла, що паралельно начальник шукає водія особистого, і Віра могла б замовити словечко.

Заробітна плата була висока, за 2 місяці від боргів можна було б позбавитися, але є одне але, з Вірою він би бачився часто, надто. Вона ж по всім зустрічам як помічник бігає за начальством, а тому і її принади треба було б возити.

Така ідея Каті не подобалася від слова зовсім. Але треба було зібрали сили в кулак і зробити ривок. Катя стисла зуби, напрасувла на вибір сорочок і відпустила чоловіка на зустріч.

Він прийшов охмілілий і в помаді, що і треба було довести. Та Катя вирішила, що промовчить, а там як Бог дасть. Адже їм дитятко ще на ноги підіймати, ростити, забезпечувати. А мамам одиначкам не так просто живеться зараз. Хай поки буде.

You cannot copy content of this page